Jennifer Lopez’in Sabah Güzellik Rutini Not Aldıracak


Jennifer Lopez’in seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. JLo Beauty, Jennifer’ın markasıdır. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Bu geceyi beklemeyi unutun—teşekkürler Jennifer Lopez‘nin cilt bakım rejimi, hepimiz bir değişiklik için AM’yi sabırsızlıkla bekleyebiliriz.

52 yaşındaki şarkıcı kısa süre önce hayranlarına adım adım sabah güzellik rutini ve sonuçları hakkında bir fikir verdi – yani, kendileri için konuşuyorlar. bu Benimle evlen yıldız, 6 Nisan’ın başlığını attı İleti“Ruhumu besleyen olumlamalarla ve o ışıltıyı veren cilt bakımıyla sabah rutinim @jlobeauty.”

Videosuna gıcırtılı temiz bir ciltle başlayarak, JLo Beauty’nin kurucusu güne markasıyla başladığını paylaştı temizleyici. “Gördüğün gibi henüz makyaj yok,” dedi Jennifer, kanıt için yüzünü ovuştururken, ” [herself] bir arada.”

Sonraki adım: güneş kremi? Çok hızlı değil. İlk olarak, şarkıcı günü güzel bir şekilde başlatmak için duşunun yanına yerleştirilmiş onay kartlarını okur. Videoda, J.Lo ilham verici bir alıntıyı okudu. Helen Keller: “Başarınız ve mutluluğunuz sizdedir. Mutluluğunuzu ve sevincinizi korumaya kararlı olun ve zorluklara karşı yenilmez bir ordu oluşturacaksınız.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326423/jennifer-lopez-s-morning-beauty-routine-will-have-you-taking-notes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın