Jennifer Lopez’in JLo Body İçin 53. Doğum Günü Çıplak Fotoğraf Çekimi – Hollywood Life


Jennifer Lopez'in JLo Body İçin 53. Doğum Günü Çıplak Fotoğraf Çekimi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: JLo Beauty/HydraFacial/MEGA

Jennifer Lopez 53. doğum günü için soyunuyor. Yeni evli süperstar, çarpıcı yeni bir portrede tamamen çıplak poz verdi. Daniella Midengetarafından yayınlandı İnsanlar dergi ve Instagram aracılığıyla alay etti. Jennifer bir dizini bükerek, kolunu beyaz bir küpün üzerinde stratejik olarak dengeleyerek poz verirken son derece fit görünüyordu. Görüntü, JLo Body adlı en son JLo Beauty lansmanı için yeni bir kampanyanın parçası. Kahraman ürün mü? 65 $ için perakende satış yapan “JLo Beauty Firm + Flaunt Hedefli Ganimet Balsamı tarafından JLo Body”.

Yeni ürün lansmanı birkaç hafta boyunca sosyal medya sayfalarında alay konusu oldu ve 24 Temmuz Pazar gününe denk gelen doğum gününde resmen duyuruldu. Ocak 2021’den beri pazarda. Yayına yeni bir röportajda “Zaten yüz için sıkılaştırmayı ve sıkılaştırmayı hedefleyen bazı harika ürünlerimiz var, bu nedenle aynı sorunları ele alan vücut için bir ürün bizim için doğal bir sonraki adımdı” dedi.

Oldukça ikonik bir deriye sahip olan Jennifer, “Tüketicilerimizin hedefli bir tedavi istediği vücut kısmıydı ve piyasada bulamadılar” diye ekledi. Ürün kısmen annesinden ilham aldı Guadalupe Rodriguezselülitle mücadele ediyor. Jennifer, “Onu ortadan kaldıracak sihirli bir formül olmasını dilediğini hatırlıyorum… Ve gerçek şu ki, bunun olmadığını biliyoruz,” diye açıkladı Jennifer.

Jennifer Lopez'in JLo Body İçin 53. Doğum Günü Çıplak Fotoğraf Çekimi – Hollywood Life
Jennifer Lopez 24 Temmuz’da 53. doğum gününü kutluyor. (JLo Beauty/HydraFacial/MEGA)

Seksi fotoğraf, Jen’in yeni kocasıyla yaptığı lüks kaçamağın ortasında geliyor Ben Affleck, 49. İkili, aşklarını yeniden alevlendirdikten bir yıldan biraz fazla bir süre sonra, 16 Temmuz’da Nevada, Las Vegas’ta düzenlenen samimi bir törenle birlikteliklerini yasal hale getirdi. Ben ve J.Lo, ikizleri de dahil olmak üzere kendi çocuklarıyla 21 Temmuz’da Paris’e gittiler. emme ve Maks.14 ve Ben’in kızları Menekşe16 ve Seraphina13.

İlk 2002 – 2004 romantizminden Bennifer olarak da bilinen çift, Jen’in 53. doğum gününde, Dior’un Paris’teki Monsieur Dior restoranında romantik bir öğle yemeği randevusu için dışarı çıktı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/jennifer-lopez-53rd-birthday-naked-photoshoot-jlo-body/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir