Jennifer Lopez’in Filtresiz Cilt Bakımı Rutin Videosu – Hollywood Life


52 yaşındaki Jennifer Lopez olağanüstü görünüyor! Süperstar, hayranlarına Instagram aracılığıyla makyajsız cilt bakımı rutinine içeriden bir bakış attı.

Jennifer Lopez imza parıltısını nasıl aldığını gösterdi! 52 yaşındaki oyuncu, 6 Nisan Çarşamba günü yayınlanan yeni bir Instagram videosunda cilt bakımı rutini boyunca hevesli hayranlarını gezdirdi ve herhangi bir Instagram filtresi kullanmadığından emin oldu. “Özel bir aydınlatmam ya da herhangi bir şeyim yok, bu sadece sabah ışığı. Burada özel filtrelerim yok, bu benim yüzüm,” dedi duştan çıktıktan sonra, röfleli saçları hala ıslaktı. “Günaydın herkese, dışarıda güzel bir gün. Muhteşem, duştan yeni çıktım ve temizleyicimle yıkandım” diye açıkladı.

Elbette şarkıcı ve oyuncu, Ocak 2021’de piyasaya sürdüğü hareketli JLO Beauty serisinden bir dizi ürün kullanıyordu. Kökleri antioksidan bakımından zengin zeytinyağına dayanan marka, ‘kutsal kase’ ürününü içeriyor: JLO 79 dolara satılan Beauty Glow Serum. Temizledikten sonra, “Yani henüz makyaj yapılmadığını görebiliyorsun,” dedi. Jennifer daha önce, önceki akşamdan kaçırılan makyajı almak için sabah temizliğinin hayranı olduğunu söylemişti. Serumu da ekleyen “Tıp” şarkıcısı, ürünü “yüz için vitaminler” olarak adlandırdı… İşte böyle düşünmeyi seviyorum. Vitaminlerimi sabah alıyorum. Günüme doğru başlamak.”

Jennifer Lopez'in Filtresiz Cilt Bakımı Rutin Videosu – Hollywood Life
Jennifer Lopez parlayan bir cilde sahip olmasıyla bilinir. (Broadimage/Shutterstock)

Sıradaki? Koruyucu güneş kremi. “Güneş kremi gerçekten önemli ve onlu yaşlarımın sonları, yirmili yaşlarımın başlarından beri güzellik sırlarımdan biri oldu” dedi. “Annen, sen bebekken cildini güneşten korumak için giyiyor ve ben bunu yetişkinliğe kadar devam ettirdim ve bu bir oyun değiştiriciydi… Ben büyürken New York’ta güneşli bir hava vardı – beni güneşin zararlarından korumada büyük bir fark yarattı.”

Jennifer daha önce kırışıklıkları önlemek için herhangi bir botoks kullanmayı reddetmişti – büyük ölçüde sıkı bir cilt bakımı rutini, egzersiz yapma ve sağlıklı beslenmeyi içeren sağlıklı yaşam tarzına güveniyordu. Güneş kremini tamamlamadan önce biraz göz kremi ekleyerek, “Artık korunuyorum ve günün getirdiği her şeyle yüzleşmeye hazırım” dedi.

“Bu benim sabah rutinim,” dedi, birine atıfta bulunmadan önce – belki ikizlerinden biri. emme veya Maks.14 yaşında, banyo kapısını “çalıyor”. “Kapımı çalıp beni taciz ediyorlar zaten. Hazırlanmadığımı falan düşünüyorum ama öyleyim,” dedi neşeli bir şekilde.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/jennifer-lopez-filter-free-skincare-routine-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir