Jennifer Lopez’in Ben Affleck İle Pembe Elbisesi Paris Dior Restaurant’ta – Hollywood Life


Jennifer Lopez'in Ben Affleck İle Pembe Elbisesi Paris Dior Restaurant'ta – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: KCS Presse / MEGA

Jennifer Lopez kocasıyla öğle yemeğine giderken parlak pembe bir elbise içinde kafaları çevirdi Ben Affleck. Düğün planlayıcısı Bugün (24 Temmuz) 53 yaşına giren yıldız, midi boy bir etekle biten dekolteli askılı elbisesiyle esintili kaldı. 49 yaşındaki Ben, Paris, Fransa’daki 30 Avenue Montaigne’deki Christian Dior amiral mağazasına yaklaşırken yeni karısının elini tuttu. Çift, seçkin restoran Mösyö Dior’da yemek yemek için çok katlı perakende alanına gidiyor gibi görünüyordu.

Jennifer Lopez'in Ben Affleck İle Pembe Elbisesi Paris Dior Restaurant'ta – Hollywood Life
Jennifer Lopez, Ben Affleck ile öğle yemeğinde pembe bir elbise giyiyor. (KCS Pres / MEGA)

J.Lo, görünüme bir çift çıplak platform sandalet (ki bu yolculukta değişmezdi) ve uyumlu bir pembe Valentino çantası ekledi. Vurgulanan saçlarını tekrar yüksek atkuyruğu tarzında topuz yaparak gümüş küpelerini sergiledi. Ben daha rahat bir görünüm için gitti, lacivert bir pantolonla mavi düğmeli bir gömlek seçti. Oscar ödüllü oyuncu, topluluğu birbirine bağlamak için bej renkli bir süet ayakkabı ve gümüş bir saat taktı.

Jennifer Lopez'in Ben Affleck İle Pembe Elbisesi Paris Dior Restaurant'ta – Hollywood Life
Ben ve J.Lo, Christian Dior restoranı Mösyö Dior’a gidiyorlardı. (KCS Pres / MEGA)

Çift, son günlerde ikizleri de dahil olmak üzere saygıdeğer çocukları ile birlikte Paris’in her yerinde görüntülendi. emme ve Maks.14 ve kızları Menekşe16 ve Seraphina13 (özellikle, Ben’in en küçüğü samuel, 10, Avrupa macerasında değil gibi görünüyor). Bir gün önce Bennifer, Eyfel Kulesi ve Notre Dame Katedrali gibi Paris’in tüm turistik yerlerini görmek için Seine Nehri’nde manzaralı bir tekne gezisinin keyfini çıkardı. Jet gecikmeli bir Ben, bir noktada tamamen uykuya daldı, görünüşe göre fazladan z’lere ihtiyaç duyuyordu! Dinlenmenin ardından Ben ve J.Lo, akşam yemeğine gitmeden önce birbirlerine sevgiyle bakarken Hotel De Crillon’dan çıktılar.

Lüks aile tatili, çiftin 16 Temmuz Cumartesi günü Nevada, Las Vegas’taki A Little White Chapel’de beklenmedik bir şekilde düğüm atmasından birkaç gün sonra geldi! Jennifer ona aldı OnTheJLo iki elbise giydiğini ortaya çıkaran bir mektup ve ilişkiden samimi fotoğraflar paylaşmak için haber bülteni. Zuhair Murad. Bir evlilik cüzdanı başvurusuna göre, Jennifer artık “Jennifer Affleck”.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/jennifer-lopez-pink-dress-ben-affleck-dior-restaurant-paris-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir