Jennifer Lopez’in Babalar Günü’nde Ben Affleck’e Övgü Güzel – Hollywood Life


Jennifer Lopez'in Babalar Günü'nde Ben Affleck'e Övgü Güzel - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Block’tan Jenny nişanlısına her türlü sevgiyi gösteriyor! Olarak Jennifer Lopez ve Ben Affleck J.Lo, babalar Günü’nde erkeğine ekstra özel bir haraçla biraz ekstra sevgi göstermeyi amaçladı. Her ikisine de gönderme Instagram ve web sitesinde Jennifer, Ben’in sadece kendi çocuklarına değil, bir baba olarak gösterdiği derin sevgiyi onurlandırdı. Menekşe16, samuel10 ve Seraphina13, ama aynı zamanda ikizlerine, Max ve Emme14.

Jennifer Lopez'in Babalar Günü'nde Ben Affleck'e Övgü Güzel - Hollywood Life

Jennifer, 19 Haziran’daki Babalar Günü haber bülteninde, “Bir yıldan fazla bir süredir nasıl baba olduğunuzu izlemek için ön sırada oturuyorum ve daha tutarlı, sevgi dolu ve özverili bir baba görmemiştim,” diye yazdı. kendi çocuklarım var ama aynı zamanda benimkilere de mecbur değiller. Sen ortaya çıkar ve onları her zaman ilk sıraya koyarsın. Seninle oldukları her an sevecen ve ilgilisin ve dürüst olmak gerekirse bu şimdiye kadar gördüğüm en güzel şeylerden biri.”

Yakında kocası diyebileceği adama minnettarlık duygularıyla haraçını bitirdi. “Hepimiz için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Sizi ölçülemeyecek kadar takdir ediyor ve seviyoruz.” Görevinde, öz babasını da tanıdı, David LopezÜnlü olurken kendisini “garip ya da yabancı” hissettirmediği için aynı derecede teşekkür ettiği ve dahası ona ebeveyn olmakla ilgili önemli dersleri öğrettiği. “Bana herhangi bir ebeveynin herhangi birine gösterebileceği hayattaki en önemli şeyi gösterdin: iyi bir insan olmak. Kendi örneğinizle yaptınız.”

Jennifer Lopez'in Babalar Günü'nde Ben Affleck'e Övgü Güzel - Hollywood Life
Jennifer Lopez ve erkek arkadaşı Ben Affleck, kızı Emme ile 31 Aralık 2021’de Los Angeles’taki American Rag’a alışverişe gidiyor (Vasquez / BACKGRID)

Jennifer’ın Babalar Günü haraçından çıkardığı biri eskiydi Marc Anthony, onun ikiz gençlerinin babası. İkili on yıldan fazla bir süre önce ayrıldı, ancak yıllar boyunca, o nişanlıyken bile arkadaş canlısı kaldılar. Alex Rodriguez.

Ben’in çocuklarının annesine gelince, Jennifer Garner, ayrıca Babalar Günü için ayrıldığı eski sevgilisi için halka açık bir şey yayınlamadı. Komik bir TikTok gönderisini seçti. genel mesaj o gün ‘baba olan herkese’. Üstelik kapalı kapılar ardında ne olduğunu kimse bilemez!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/jennifer-lopez-ben-aflleck-fathers-day-tribute/

Yorum yapın

SMM Panel