Jennifer Lopez Yeni Albümü ‘This Is Me… Now’ı Duyurdu – Hollywood Life


Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Jennifer Lopez hayranlar sevinirler! Üçlü tehdit, 2023 albümünü duyurarak müziğe büyük bir dönüş yapıyor. Bu Benim… Şimdi 25 Kasım Cuma günü. 53 yaşındaki J. Lo, altı yıl sonra çıkardığı ilk albümünü ne kadar çok şey yaptığını gösteren harika bir videoyla kutladı. 2002’deki çıkışından bu yana değişti, Bu Benim… Sonra.

Jennifer, ilk albümünün taze yüzlü kapağından bugün olduğu mega divaya dönüşümünü gösteren videoda sansasyonel görünüyordu. Klip, “Let’s Get Loud” şarkıcısının ilk albümünün kapağında diz çökmesiyle ve uyumlu bir bere ve buzlu göz farı ile pembe oyuncak bebek elbisesiyle tamamen milenyum şıklığıyla başladı.

Albüm kapağı, J. Lo’nun yukarı bakıp hayranlara “O zaman bu benim” demesiyle canlandı. Ardından sahne, karanlık bir arka planda 53 yaşındaki yontulmuş bir Jennifer’ı göstererek günümüze dönüştü. Beyaz bir korse, deri ceket ve alçak askılı pantolon modelledi ve arka planda başlık parçasının melodisi çalarken “Bu benim artık” dedi.

Jennifer Lopez

Albüm, Mrs. Ben Affleck. Bu Benim… Şimdi Yakında çıkacak olan albümle ilgili bir basın açıklamasına göre, “son yirmi yılda yaptığı duygusal, ruhsal ve psikolojik yolculuğun günlüklerini anlatıyor”.

Hayranlar, hafta başında yıldızın sosyal medyası karardığında bir şeylerin yolunda gitmiş olabileceği hissine kapıldı. Şimdi, güzellikten 13 yeni parçayı dört gözle bekleyebilirler.

Videoda hayranlar konuşurken, şarkı listesinde 7. sırada yer alan “Dear Ben pt. ll,” çıkışından bir şarkının devamı. Jennifer ve Ben, 2002 albümünü yaptığında genç aşklardı. Şimdi 20 yıl sonra, çift nihayet evlendi ve en iyi hayatlarını birlikte yaşıyorlar.

Ben ile olan romantizmi, müziğin çoğu için ilham kaynağı gibi görünüyor. Temmuz 2022’de Sin City’deki evliliklerinden sonra “Midnight Trip to Vegas” adlı bir şarkı da var.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/25/jennifer-lopez-announces-new-album-this-is-me-now/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir