Jennifer Lopez ve Violet Affleck Paris’te Sarıldı: Resim – Hollywood Life


Jennifer Lopez, Ben Affleck, Violet Affleck


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Jennifer Lopez53, sadece üvey anne oldu Ben AffleckBir haftalığına üç çocuğu var, ama şimdiden onlarla sevgi dolu anları paylaşıyor! Şarkıcı fotoğraflandı oyuncunun en büyük kızına tatlı bir kucaklama, Menekşe Affleck16 yaşında, ailesi Jennifer’ın hafta sonu 53. doğum günü sırasında Fransa, Paris’te biraz zaman geçirirken. Genç, kollarını babasının yeni karısına dolarken ve ekose bir elbise giyerken kocaman bir gülümsemeyle parladı.

Jennifer pembe kolsuz bir elbise giydi ve kucaklaşma sırasında saçlarını at kuyruğu yaptı. “Bloktan Jenny” şarkıcısı, “Aşk Şehri”nde Ben ile bir doğum günü öğle yemeğinde özel gününü kutladı ve harika vakit geçirdiği ortaya çıktı. O ve yeni kocası, izleyiciler tarafından yürürken el ele tutuştular ve 30 Avenue Montaigne civarında yemeklerin tadını çıkardılar.

Ben Affleck, Violet Affleck
Ben ve Violet Affleck yakın zamanda bir Paris gezisinde birbirlerine sarılırlar. (MEGA)

En son gezi, Jennifer, Ben ve Violet’in eve giderken fark edilmesinden sadece bir gün sonra geldi. farklı bir Paris öğle yemeği bir arada. Crillon Oteli’nden çıkarken görülmüşler ve onları etkilemek için giyinmişlerdi. İyi Niyet Avı star kolunu yeni Bayan Affleck’e dolamıştı. Jennifer çiçek desenli beyaz bir yazlık elbise giydi, Ben lacivert düğmeli üst ve açık mavi pantolon giydi ve Violet siyah bir ceketin altına siyah kalpli beyaz bir elbise giydi.

Geçen hafta Las Vegas’taki bir düğün şapelinde evlenen Jennifer ve Ben, balayı için geldiklerinden beri Paris’e başka birçok gezide görüldüler. Violet’e ek olarak, Jennifer’ın çocuğu da dahil olmak üzere diğer çocukları da onlarla birlikte görüldü. emme14, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Marc Anthonyve Ben’in diğer kızı Seraphina13 yaşında, Violet ile birlikte eski sevgilisiyle paylaştığı Jennifer Garner. Jennifer ayrıca Emme’nin ikizinin annesi. Maks. ve Ben’in babasından oğluna da samuel10.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Paris’te gülümsüyor. (MEGA)

Öğle ve akşam yemeklerine ek olarak, Jennifer ve Ben birkaç gün önce bir teknede eğlendiler. O an çekilen fotoğraflarda mutlu ve rahat görünüyorlardı ve sudaki gezinti görünüşe göre o kadar rahatlatıcıydı ki Ben bir süre otururken uyuyakaldı! Ne hayat!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/jennifer-lopez-violet-affleck-hug-paris-trip-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir