Jennifer Lopez ve Kızı Emme Dodger Stadyumu’nda ‘Get Loud’ Şarkısını Söyledi – Hollywood Life


Jennifer Lopez ve Kızı Emme Dodger Stadyumu'nda 'Get Loud' Şarkısını Söyledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Frank Micelotta/Fox Sports/Picturegroup/Shutterstock

Jennifer Lopez52 yaşında, 14 yaşındaki kızını yanına getirdiğinde ailede yetenekli olduğunu kanıtladı emme son gösterilerinden birinde onunla şarkı söylemek. Şarkıcı, 16 Haziran’da Los Angeles Dodger Foundation’ın Dodger Stadyumu’ndaki Blue Diamond Gala’sında gençle birlikte performans sergiledi ve popüler “Get Loud” melodisi ve bir cover gibi çeşitli epik şarkılar seslendirdi. Christina Perri’“Bin Yıl”. Her ikisi de büyük kalabalığın önünde sahnede olmaktan kendinden emin ve heyecanlı görünüyorlardı ve birbirlerine sarılıp gülümserken hassas anları paylaştılar.

Jennifer parlak ve muhteşem turkuaz bir takım giyerken, Emme bol kırmızı düğmeli bir üst ve ona uygun şort giydi. Sevecen anne, mini me’si siyah bir beyzbol şapkası takarken saçlarını da aşağıya indirdi. İkili, spot ışıklarının altında kaldıkları süre boyunca klasik Bruce Springsteen reçeli “Born in the USA”i de seslendirdi.

Jennifer ve Emme’nin birlikte son performansı, Emme ve ikiz kardeşini paylaşan iki çocuk annesinin manşetlere çıkmasından sonra geldi. Maks. eski ile Marc Anthony2020 Super Bowl İlk Yarı Şovu sırasında Emme’nin yanında şarkı söylemesinden bahsederken gözleri doldu. Yürek burkan an, yeni Netflix belgeseli için yaptığı röportajda yaşandı. ilk yarı.

“Emme’nin kafeste oturmasını istedim. Onu o büyük sahneye çıkarmak, birçok insan için korkutucu görünse de, yanımda olduğu için gergin hissetmiyor. Yani orada güvende olacağını biliyor,” dedi Jennifer, kızının hayatını değiştiren an hakkında.

“O kameranın altına bakıyorsun ve dünyadaki her küçük kıza sesini yükseltmesini ve adaletsizliğe ışık tutmaktan asla geri adım atmamasını söylüyorsun” dedim. Ve işte bu… Bu benim için büyük bir parçasıydı, ”diye ağlayarak devam etti. “Ve önemliydi. Bunu yaptıktan sonra Amerikan bayrağına sarılı olarak dışarı çıkmak istedim çünkü Amerikalı olmaktan gurur duyuyorum, ama aynı zamanda sadece Amerikalı değilim. Ben de Porto Rikoluyum. Ben de bunun diğer yüzünün bir Porto Riko bayrağı olmasını istedim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/jennifer-lopez-daughter-emme-sing-dodger-stadium-event-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir