Jennifer Lopez ve kızı Emme, Ben Affleck Setinde El Ele Tutuştu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jeninfer Lopez Emme Muniz


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: LaStarPixMEDIA / ARKA GRİD

Jennifer Lopez52 yaşındaki 14 yaşındaki kızıyla görüntülendi emme Jennifer’ın nişanlısını ziyaret ederken, Ben Affleck. İkili, Ben ve Nike arasındaki isimsiz bir projenin setini ziyaret ederken fotoğraflandı.

Jennifer Lopez Emme Muniz
Jennifer Lopez ve kızı Emme Muniz (LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

Fotoğraflarda Jennifer, üstüne gri örme bir örtü ile zarif bohem tarzı beyaz bir yazlık elbiseyi salladı. Ayrıca karamel renkli kilitlerini gevşek bir topuz içinde giyerken tıknaz ayakkabılar da giydi. Bu arada, Emme siyah uzun kollu bir gömlek ve modaya uygun kahverengi kargo pantolonunda her şeyi rahat tuttu. Ama en iyi kısmı? Anne ve kızı, Emme’nin müstakbel üvey babasını görmek için gezintiye çıkarken sevimli bir şekilde el ele tutuştu.

Jennifer Lopez Emme Muniz
Jennifer Lopez ve kızı Emme Muniz (LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

Jennifer, 14 yaşındaki ikizleri Emme ve Max’i eski kocasıyla paylaşıyor Marc Anthony. 2004’te Marc ile evlendi, ancak çift 2011’de boşandıklarını açıkladı.

“I’m Real” şarkıcısı daha sonra bir başkasıyla olan romantizmini yeniden alevlendirmeye devam etti. gili Ben Affleck’in yıldızı. Bir zamanlar 2002’den 2004’e kadar “Bennifer” adlı Hollywood’un güçlü bir çifti olarak biliniyorlardı, 2021’de tekrar bir araya geldiler. 2022 Nisan’ına hızlı bir şekilde ilerleyin ve Jennifer ve Ben şimdi nişanlı!

Emme ve Max hızla büyüyorlar ve Ben’in üç çocuğu var. Menekşe16, Seraphina12 ve samuel9, eski karısıyla Jennifer Gardner. Ancak, karma aile iyi geçiniyor gibi görünüyor ve J-Lo ve Ben birlikte çocuk sahibi olmayı düşünmüyorlar. ÖZEL BİR KAYNAK, “Yeni çocuk istemiyorlar – ikisi de hayatlarının o kısmını geçtiler” dedi. HollywoodYaşam.

“Ben ve J.Lo bir sürü çocukla birbirlerinin hayatlarına geri döndüler ve çok şanslılar çünkü hepsi gerçekten iyi çocuklar. Şimdi onları iyi birer yetişkin olarak yetiştirmeye odaklanıyorlar ve beş kişilik parti onlar için yeterli” dedi.

Herkes arasındaki aile dinamiği barışçıl gibi görünüyor ve J-Lo ile Ben’in eski sevgilisi arasında sert duygular yok. “Gerçekten bunu harmanlanmış bir aile haline getirmeye çalışıyorlar ve Jennifer Garner bunu harika buluyor. Çocuklar babaları ve JLo ile vakit geçirmek için gittiklerinde hiç umrunda değil çünkü bu ona biraz yalnız zaman da veriyor, ki bu onun için çok nadir.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/17/jennifer-lopez-daughter-emme-hold-hands-ben-affleck-set-photos/

Yorum yapın

SMM Panel