Jennifer Lopez ve Emme Beverly Hills’te Max İle Öğle Yemeğinde Kot Giydiler – Hollywood Life


Jennifer Lopez ve Emme Beverly Hills'te Max İle Öğle Yemeğinde Kot Giydiler - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Jennifer Lopez53 ve çocuğu Emme15, oğluyla öğle yemeğine giderken kot pantolonla ikizlendi maks.ayrıca 15. Bu Benim… O Zaman şarkıcı, 3 Haziran Cumartesi günü Beverly Hills, California’da iki çocuğuyla birlikte dışarı çıktı ve Gucci logosuyla birlikte imza üç şeridine sahip Gucci x Adidas işbirliği beyaz bluzuyla rahat ve lüks bir görünüm kazandı. Ayrıca çapraz askılı bir Gucci çanta ve güneş gözlüğü ekleyerek saçlarını kaygan bir atkuyruğu yaptı.

Kendini ikili olmayan olarak tanımlayan Emme, en sevdiği mavi Tommy Hilfiger sweatshirt ve kot pantolonunu seçti. Max ayrıca lacivert temayla da titriyordu, beyaz bir tişört üzerinde kırmızı bir şimşek, çapalı mavi bir beyzbol şapkası ve gri eşofman altı olan mavi bir bisiklet yaka ile gidiyordu. Görünümü siyah beyaz kareli Vans ile tamamladı.

Jennifer Lopez ve Emme Beverly Hills'te Max İle Öğle Yemeğinde Kot Giydiler - Hollywood Life
Jennifer Lopez, 3 Haziran’da ikizler Max ve Emme ile öğle yemeği yerken görüldü.

Gezi, Jennifer ve kocasından birkaç gün sonra gelir. Ben Affleck50, sonunda eski eşinden olan çocukları da dahil olmak üzere karma ailesi için mükemmel evi buldu. Jennifer Garner: Menekşe17, seraphina15 ve samuel, 11. Bennifer, Beverly Hills’de 24 banyosu, 12 yatak odası ve 15 şöminesi olan bol miktarda uyuma yeri olan 60 milyon dolarlık bir eve yerleşti. Görünüşe göre, fiyatı çok düşmeden önce sadece birkaç yıl önce 135 milyon dolara listelenen mülk için bir anlaşma yapmışlar.

Ağustos ayında Gürcistan’daki düğünlerinde arkadaşları ve aileleriyle kutlama yapmadan önce geçen Temmuz ayında yasal olarak evlenen çift, son birkaç aydır aktif olarak ev ararken fotoğraflandı. Her ikisi de mevcut LA mülklerini listeledi, Ben’in Pacific Palisades’te olması ve Jen’in Bel-Air’de olması. Ben ile romantik bir şekilde yeniden bir araya geldiğinden beri J.Lo, eski nişanlısıyla yaşadığı Miami, Florida’dan Los Angeles’a tam zamanlı olarak geri döndü. Alex Rodriguez ve daha önce eski kocası Marc Anthony. Miami’deki Star Island malikanesinin, Hamptons ve Long Island’daki evlerin yanı sıra bir Manhattan çatı katının sahibi gibi görünüyor. Ben’in ayrıca çiftin evlendiği Riceboro, Georgia mülkü ve Big Sky, Montana’da bir evi de dahil olmak üzere başka mülkleri de var.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/jennifer-lopez-emme-jeans-lunch-max-beverly-hills-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir