Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Paris Otelinden Ayrılırken Bakışları: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in Paris Otelinden Ayrılırken Bakışları: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: En İyi Resim / ARKA GRİD

Jennifer Lopez ve Ben Affleck o yeni evli parıltıya sahip ol! 52 yaşındaki Bronx yerlisi ve 49 yaşındaki Ben, 23 Temmuz Cumartesi günü Fransa’nın Paris kentindeki beş yıldızlı Rosewood Hotel de Crillon’un dışına çıkarken birbirlerine sevgi dolu bakışlar attılar. Çift yine bir başkasına doğru yola çıktı. Akşam yemeği tarihi ve dünyanın moda başkentinde bir hafta sonu akşamı için giyinmiş görünüyordu. Otel ayrıca çiftin 2003’teki ilk nişanları sırasında kaldığı yer.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in Paris Otelinden Ayrılırken Bakışları: Fotoğraflar – Hollywood Life
Jennifer Lopez, Las Vegas’taki düğünlerinden bir hafta sonra yeni kocası Ben Affleck’e sevgi dolu bir bakış attı. (En İyi Görüntü / ARKA GRİD)

J.Lo, çarpıcı pembe ve krem ​​baskıya sahip uzun çiçekli bir elbise içinde muhteşem görünüyordu. Gevşek bir eteğe geçmeden önce giysinin üstünde uzun dökümlü kollar ve pileler vardı. Platformlu bir sandalet alttan hafifçe yükseldi ve sağ elinde tuttuğu beyaz bir el çantasıyla aksesuar yaptı. Ben’in elini sol eliyle tutarak, otelin dışındaki hayranlara ve fotoğrafçılara mutlu bir şekilde el salladı ve gülümsedi. “Sevgili Ben” şarkıcısı, karamel ile vurgulanan saçlarını, yüzünü çerçeveleyen kakülleri ile bir çift çiçek şekilli küpeyi göstererek at kuyruğunda tutmayı tercih etti.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in Paris Otelinden Ayrılırken Bakışları: Fotoğraflar – Hollywood Life
Ben Affleck ve Jennifer Lopez, Paris’teki Hotel de Crillon’dan ayrılıyor. (En İyi Görüntü / ARKA GRİD)

Ben, her zamanki gündelik eşyalarını ince mavi ekose baskılı zarif gri bir takım elbiseyle takas etti. Altına kravatsız beyaz bir gömlek ve siyah bir çift deri bağcıklı ayakkabı ekledi. Oscar ödüllü oyuncu, yeni karısına yakın dururken mutlu görünüyordu ve özel bir araca doğru giderken kalabalığa gülümseyip el sallıyordu.

Günün erken saatlerinde, son düello aktör, Seine Nehri’nde seyir halindeyken görünüşte çok ihtiyaç duyduğu bir uykuyu yakaladı. Tekne, şehrin en ikonik yerlerinden bazılarının yanından geçerken, Ben, başı arkaya doğru bayılmış halde görüldü. Ancak tüm zaman boyunca uyumuyordu ve Jennifer’la ve kendi çocukları ile bağ kurduğu görüldü. Maks. ve emmehem 14 hem de kızları Menekşe16 ve Seraphina13.

Abartılı Paris gezisi, 21 Temmuz’da, Bennifer’in Nevada, Las Vegas’taki A Little White Chapel’de yasal olarak evlenmesinden (resmen bir Affleck yapmasından) birkaç gün sonra başladı. Törene sadece çocuğu Emme ve tanık olarak görev yapan kızı Seraphina katıldı.

Bu Eylül, 2003’teki orijinal ertelenmiş Santa Barbara düğünlerinin 19. yıl dönümünü işaret ediyor ve sonuçta 2004’te ayrıldıktan sonra – orijinal nişanlarını kopardıktan sonra gerçekleşmedi. Çift, Nisan 2021’de efsanevi romantizmini yeniden alevlendirdi ve bir yıl sonra (tekrar) nadir bulunan yeşil bir elmas yüzükle nişanlandı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/jennifer-lopez-ben-affleck-gaze-leaving-paris-hotel-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir