Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in “Intimate” Paris Gezisinin İçinde


Oui, bu yeniden alevlenen romantizme doyamıyoruz.

16 Temmuz düğünü kasırgalarından yeni çıkmış, Jennifer Lopez ve Ben Affleck Jennifer’ın çocuğuyla Paris’e gitti emme14, (eski kocasıyla paylaştığı Marc Anthony) ve Ben’in kızları Menekşe16 ve Seraphina13, (eski karısıyla paylaştığı kişi Jennifer Garner).

Bir görgü tanığı yalnızca E’ye söylerken! Jennifer’ın işle ilgili nedenlerle Paris’te olduğu haberi, karma ailenin şehrin en iyi sitelerinden bazılarını almasını engellemedi. Aslında görgü tanığı, Jennifer, Ben, Emme ve Seraphina’nın 22 Temmuz’da Marais’teki dükkanlarda görüldüklerini ve aynı zamanda birbirleriyle vakit geçirdiklerini paylaşıyor.

Görgü tanığı, “Ben ve J.Lo el ele tutuşuyor ve birbirlerine hayranlıkla bakıyorlardı,” dedi ve çocuklarının “en iyi arkadaş gibi göründüğünü ve el ele tutuşup kıkırdadıklarını” ekledi.

Ve sevilen manzaralar burada bitmedi. Görgü tanığı, Musée d’Orsay’ı ve Élysée Sarayı’nın yakınındaki bahçeleri de ziyaret ettiklerini kaydetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339156/inside-jennifer-lopez-and-ben-affleck-s-intimate-paris-trip-with-their-daughters?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir