Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Evli Çift Olarak İlk Büyük Etkinliğini Görün


Yeni evliler burada!

Yaklaşık iki ay sonra Jennifer Lopez ve koca Ben Affleck Georgia’da bir törenle evlenen çift, 13 Ekim’deki Ralph Lauren SS23 Runway Show’da evli bir çift olarak ilk kırmızı halı görünümlerini birlikte sergilediler.

California, San Marino’daki Huntington Kütüphanesi, Sanat Koleksiyonları ve Botanik Bahçeleri’nde düzenlenen etkinlik için, Benimle evlen 53 yaşındaki aktris, geniş kenarlı siyah bir şapkayla tamamlanan siyah, alçak, ince çizgili bir elbise giydi. bu Derin su 50 yaşındaki aktör, tamamen siyah bir takım elbise ve uyumlu bir gömlek ve kravatla basit tuttu.

Çift, gece boyunca el ele tutuşarak PDA ışığını tuttu. Bir noktada Ben de kolu karısının beline dolanmış halde görüldü.

Gece dışarı çıktıkları gece, çiftin 20 Ağustos’ta Georgia’daki lüks bir düğün töreninde ikinci kez evlilik yemini etmesinden neredeyse iki ay sonra gelir. (Ben ve Jennifer sendikalarını ilk kez Temmuz ayında samimi bir Las Vegas töreninde yaptılar.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350474/let-s-get-loud-for-jennifer-lopez-and-ben-affleck-s-first-red-carpet-event-as-married-couple?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir