Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Düğün Planları, Jennifer Garner Davet – Hollywood Life


Geçen Cuma günü nişanlandıkları haberinin ardından, Ben Affleck ve Jennifer Lopez için büyük gün hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkıyor: ‘hiçbir masraftan kaçınılmayacaktır.’

Ben Affleck ve Jennifer Lopez muhteşem bir düğün için hazırlanıyorlar ve kaynaklarımız tüm detayları açıklıyor! İçeriden biri ÖZEL olarak “Ben ve Jen ayrıntılı ve görkemli bir düğün yapmak istiyorlar ve hiçbir masraftan kaçınmayacaklar” dedi. HollywoodYaşam. “Aileleri ve çocukları arasında özel yapsalar bile isteseler de istemeseler de büyük bir düğün olacaktı.”

Kaynak, çiftin henüz bir tarih seçmemesine rağmen, her ikisinin de aradıkları tören türünden emin olduklarını paylaşmaya devam etti. “O zaman bunun hakkında kapsamlı bir şekilde konuştular ve hiçbir şey gerçekten değişmedi [since they were engaged the first time] O zamanlar çocukları olmadığı için şimdi her ikisinin de misafir listesine daha fazla kişi eklemek zorunda olmaları dışında,” diye devam etti kaynak.

Ben Affleck, Jennifer Lopez
Ben Affleck ve Jennifer Lopez ‘Marry Me’ galasında (John Salangsang/Shutterstock).

Ayrıca, içeriden öğrendiğimiz kişi, hem Ben hem de Jen’in “artık aile gibi olduklarından” çocuklarını düğünlere dahil etmek istediklerini kaydetti. Bir başka büyük ifşa da Ben’in eski karısının, Jennifer Garnerayrıca konuk listesine dahil edilecektir.

Kaynak, “Ben’in ailesinin bir parçası ve davet edilmemesi için hiçbir neden yok” dedi. “Gidip gitmeyeceği ona kalmış. J.Lo ile oldukça yakınlaştı ve ikisi kesinlikle konuşuyor. Bunun çocukları için önemli olduğunu biliyorlar.”

Ben Affleck, Jennifer Garner
Ben Affleck ve Jennifer Garner (Featureflash Fotoğraf Ajansı/Shutterstock).

İçeriden biri, törenin ailelere yakın herkes için “en kolay” yer olacağından, törenin “büyük olasılıkla Los Angeles’ta olacağını” paylaşarak devam etti. Ayrıca, tarihin Aslan burcunun altında olduğundan bahsederek “yaz sonu veya sonbahar”a karar verdiler. Kaynak, “İlk nişanlandıklarında bu konu da konuşuldu ve tartışıldı, çünkü kendilerini bu sefer ve ilk kez bir araya getiren kendilerinden daha büyük bir şey olduğunu gerçekten hissediyorlar” dedi.

Ben’in eski sevgilisinin nişana tepkisine gelince? Aktris görünüşe göre haberlere “tamamen olumlu” ve hatta gelecek karı kocayı tebrik etti. Kaynak, “Jennifer Garner ve Ben çok uzun zamandır ayrılar ve bu konuda üzülmesi için hiçbir neden yok” dedi. “Ayıksa ve iyi yapıyorsa mutludur, her ikisi de JLo için son derece önemlidir. İki kadının anne ve birey olarak birbirlerine saygıları var. Konuşma şartlarındalar ve çok sayıda görüşme yaptılar. Bu evlilik sayesinde ömür boyu birbirlerinin ailelerinin bir parçası olacaklarını biliyorlar.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/jennifer-lopez-ben-affleck-wedding-plans-jennifer-garner-invite/

Yorum yapın