Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Çocuklarla Paris Tekne Gezisi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in Çocuklarla Paris Tekne Gezisi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: En İyi Resim / ARKA GRİD

Jennifer Lopez 14 yaşındaki oğluna sarıldı Maks. kocasıyla bir teknede Ben Affleck Paris’te! Yeni evliler, çocuğu da dahil olmak üzere çocuklarıyla Aşk Şehri’nin manzaralarına daldı. emmeayrıca 14 ve kızları Menekşe16 ve Seraphina13, 23 Temmuz Cumartesi. Sevgiyle Bennifer olarak bilinen çift, yan yana oturup tatlı bir şekilde el ele tutuşarak gemide romantik bir an yaşadı.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in Çocuklarla Paris Tekne Gezisi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Jennifer Lopez, 14 yaşındaki oğlu Max ile Paris’te yakınlaşıyor. (En İyi Görüntü / ARKA GRİD)

52 yaşındaki “Jenny From The Block” şarkıcısı, yaz modasıyla bir kez daha can aldı. J.Lo, narin pembe çiçek desenli havadar midi boy beyaz bir elbise seçti. Ayağına bir çift deve süet sandalet ekledi, mini boydaki aynı renk Gucci Diana çantasıyla uyumlu, parlak neon kayışları çıkarmayı tercih etti. Sonunda, üstüne bir deve hırkası ile rahat kaldı ve gözlerini oğlundan korumak için bir çift güneş gözlüğü ekledi.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in Çocuklarla Paris Tekne Gezisi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Ben ve J.Lo çocuklarıyla birlikte görülür. (En İyi Görüntü / ARKA GRİD)

Gezi, Max’in bazılarının “aile ayı” dediği düğün sonrası kaçışını ilk görüşü oldu. Marc Anthony’nin oğlu telefonuna odaklanmış görünüyordu ve AirPod’ları takılıyken bir şeyler izliyor gibiydi. Max, süperstar annesiyle nötr renklerde, beyaz bir tişört ve bej şortun yanı sıra deve süet bot ayakkabısıyla ikiz oldu. .

Kız kardeşi Emme, yeni üvey kız kardeşi Seraphina ile gevezelik ederken arkalarında yürürken görüldü. Kendini ikili olmayan olarak tanımlayan ve zamirlerini kullanan Emme, siyah kot pantolon ile bej bir kolsuz bluz içinde serin kaldı.

Ben ayrıca gezide 16 yaşındaki Violet ile bağ kurdu. Genç annesine çok benziyordu Jennifer Garner, krem ​​puantiyeli elbise ve spor ayakkabı giyiyor. Ayrıca COVID-19 nedeniyle her zamanki gözlüklerini ve koruyucu yüz maskesini salladı.

Ben ve Jennifer, Las Vegas’ta evlendikten birkaç gün sonra, 21 Temmuz’da geldiklerinden beri Paris’i kasıp kavuruyorlar! Yasal evlilik, resmi olarak bir isim değişikliğine işaret etti. Düğün planlayıcı son zamanlarda imza atan yıldız JLo’da haber bülteni “Jennifer Lynn Affleck” olarak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/jennifer-lopez-ben-affleck-paris-boat-ride-kids-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir