Jennifer Lopez ve Ben Affleck Yeni Nike Projesinin Setinde El Ele Tutuştu – Hollywood Life


Ben Affleck Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

Jennifer Lopez, 52, erkeğini destekliyor! Nişanlısını ziyaret ederken görüldü, Ben Affleck, 49, kendisi ve Nike arasındaki isimsiz bir projenin setinde. Ben moladayken çift tatlı bir şekilde el ele tutuştu. Fotoğraflarda Jennifer, üstünde gri örgü bir örtü bulunan zarif bohem tarzı beyaz yazlık bir elbiseyi salladı. Ayrıca karamel renkli kilitlerini gevşek bir topuz içinde giyerken tıknaz ayakkabılar da giydi. Ben, kestane rengi bir tişört ve kot pantolon içinde rahat görünüyordu.

Ben Affleck Jennifer Lopez
Ben Affleck ve Jennifer Lopez, Haziran 2022’de Ben’in yeni Nike projesinin setinde fotoğraflandı (Fotoğraf: LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

“On The Floor” şarkıcısının 14 yaşındaki kızı emme sette de görüldü ve siyah uzun kollu bir gömlek ve modaya uygun kahverengi kargo pantolonuyla her şeyi rahat tuttu. Ama en iyi kısmı? Anne ve kızı Emme’nin müstakbel üvey babasını görmek için gezintiye çıkarken sevimli bir şekilde el ele tutuştular.

Jennifer Lopez Emme Muniz
Jennifer Lopez ve kızı Emme Muniz (LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

Jennifer, 14 yaşındaki ikizleri Emme ve Max’i eski kocasıyla paylaşıyor Marc Anthony. 2004’te Marc ile evlendi, ancak çift 2011’de boşandıklarını açıkladı.

“I’m Real” şarkıcısı daha sonra bir başkasıyla olan romantizmini yeniden alevlendirmeye devam etti. gili yıldız Ben Affleck. Bir zamanlar 2002’den 2004’e kadar “Bennifer” adlı Hollywood’un güçlü bir çifti olarak biliniyorlardı, 2021’de tekrar bir araya geldiler. 2022 Nisan’ına hızlı bir şekilde ilerleyin ve Jennifer ve Ben şimdi nişanlı!

Jennifer Lopez Emme Muniz
Jennifer Lopez ve kızı Emme Muniz (LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

Emme ve Max hızla büyüyorlar ve Ben’in üç çocuğu var. Menekşe16, Seraphina12 ve samuel9, eski karısıyla Jennifer Garner. Ancak, karma aile iyi geçiniyor gibi görünüyor ve J-Lo ve Ben birlikte çocuk sahibi olmayı düşünmüyorlar. ÖZEL BİR KAYNAK, “Yeni çocuk istemiyorlar – ikisi de hayatlarının o kısmını geçtiler” dedi. HollywoodYaşam.

“Ben ve J.Lo bir sürü çocukla birbirlerinin hayatlarına geri döndüler ve çok şanslılar çünkü hepsi gerçekten iyi çocuklar. Şimdi onları iyi birer yetişkin olarak yetiştirmeye odaklanıyorlar ve beş kişilik parti onlar için yeterli” dedi.

Herkes arasındaki aile dinamiği barışçıl gibi görünüyor ve J-Lo ile Ben’in eski sevgilisi arasında sert duygular yok. “Gerçekten bunu harmanlanmış bir aile haline getirmeye çalışıyorlar ve Jennifer Garner bunu harika buluyor. Çocuklar babaları ve JLo ile vakit geçirmek için gittiklerinde hiç umrunda değil çünkü bu ona biraz yalnız zaman da veriyor, ki bu onun için çok nadir.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/17/jennifer-lopez-ben-affleck-hold-hands-set-nike-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir