Jennifer Lopez ve Ben Affleck Paris’te Menekşe Önünde Öpüştü – Hollywood Life


Jennifer Lopez ve Ben Affleck Paris'te Menekşe Önünde Öpüştü - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: En İyi Resim / ARKA GRİD

Menekşe Affleck16 yaşında, babasına karşı bağışıklığı var gibi görünüyor, Ben Affleckdudakları kilitlemek Jennifer Lopez! Genç, 21 Temmuz’da Paris’te akşam yemeğinde mutlu çiftin tam yanında oturuyordu ve Jen ve Ben masada tartışırken yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Las Vegas’taki düğünlerinden sadece birkaç gün sonra Jennifer ve Ben, Fransa’da çocuklarıyla birlikte bu yeni bölümü kutlarken birbirlerine delicesine aşık görünüyorlardı. Karışık aile dışarıda yemek yedi ve Jen ve Ben de restorandan çıkarken el ele tutuştu.

jennifer lopez ben affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Paris’te akşam yemeğinde öpüşüyor. (En İyi Görüntü / ARKA GRİD)

Ben’in kızı, Seraphina Affleck13 ve Jennifer’ın çocuğu, Emme Muniz14 yaşındaki çocuk da ünlü ebeveynleriyle birlikte restorana gelirken görüntülendi. Ben’in üçüncü çocuğu olup olmadığı belli değil. samuel affleck, 10 ve Emme’nin ikiz kardeşi, Max Muniz, 14, ayrıca gezide ya da değil. Akşam dışarı çıkmak için Jen, dalgalı kırmızı bir takımla hayrete düşürdü, Ben ise koyu renk bir takım elbise ve bej kravatla yakışıklı görünüyordu.

jennifer lopez ben affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck yemekten sonra el ele tutuşuyorlar. (En İyi Görüntü / ARKA GRİD)

Paris gezisi, Jen ve Ben’in 16 Temmuz’da Las Vegas’ta kaçarak hayranlarını şok etmelerinden sadece beş gün sonra gerçekleşti. İkisinin yakın gelecekte çok daha büyük bir tören düzenlemeyi planladıkları bildirilse de, sendikalarını son derece samimi bir şekilde resmileştirdiler. hayatlarının geri kalanını birlikte başlatmak için. Jennifer ve Ben’in başlangıçta düğümü 2003’te bağlaması gerekiyordu, ancak planlanan İşçi Bayramı ekstravaganzasından sadece birkaç gün önce düğünü iptal ettiler. Sadece aylar sonra Ocak 2004’te ayrıldılar.

Jen ve Ben, nişanlarının sona ermesinin ardından Nisan 2021’e kadar uzlaştı. Alex Rodriguez. Bir yıl sonra, Ben teklif etti ve ikisi bu sefer koridorda yürürken hiç zaman kaybetmediler. Ayrıca yakın zamanda birlikte 60 milyon dolarlık bir ev satın aldılar, yani hayatlarının bir sonraki bölümü iyi bir başlangıç ​​yaptı!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/jennifer-lopez-ben-affleck-kiss-violet-paris-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir