Jennifer Lopez ve Ben Affleck Max ile Dışarıdayken Öpüşüyor – Hollywood Life


Jennifer Lopez ve Ben Affleck Max ile Dışarıdayken Öpüşüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MESSIGOAL / SplashNews.com

Jennifer Lopez ve Ben Affleck 17 Mayıs’ta dışarıdayken PDA’da paketlendiler. Muhabbet kuşları bir Meksika restoranında yemek yedikten sonra arabalarına binerken fotoğraflandı ve yollarını ayırmadan önce dudaklarından bir öpücük paylaştılar. Jen’in 14 yaşındaki oğlu da onlara katıldı. maksimum, gezide. Nişanlı çift tam önünde öpüşürken genç tamamen ilgisiz görünüyordu.

jennifer lopez ben affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck dışarıdayken öpüşüyorlar. (MESSIGOAL / SplashNews.com)

Gezi için Jennifer, beyaz balıkçı yaka üst ve siyah ceketle eşleştirdiği bir çift kloş pantolonla şık görünüyordu. Saçlarını da şık bir at kuyruğu yapmıştı ve sallanan güneş gözlükleri de vardı. Bu arada Ben, tişörtünün üzerine kareli bir düğme taktı ve imzalı kaşkolunu giydi.

Jen ve Ben, nişan mutluluklarının tadını çıkarmaya devam ediyor. Ben, çiftin romantik uzlaşmasından yaklaşık bir yıl sonra, Nisan ayı başlarında evlenme teklif etti. Jen nişanını bitirdikten sonra Nisan 2021’de bir araya geldiler. Alex Rodriguezve onların aşk hikayesi gerçekten çağlar için birdir.

jennifer lopez ben affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck, oğlu Max ile birlikte ortaya çıkıyor. (MESSIGOAL / SplashNews.com)

Uzlaşma, Ben ve Jen’in 2002’de ilk kez bir araya gelmesinden yaklaşık 20 yıl sonra geldi. O sıralar nişanlıydılar ve Eylül 2003’te evleneceklerdi. Düğünlerini çevreleyen medya çılgınlığının ortasında, Jen ve Ben düğünü iptal etti. belirlenen tarihten sadece günler önce. Daha sonra birkaç ay birlikte kaldılar, ancak asla koridordan aşağı inmediler ve Ocak 2004’te işi bıraktılar.

Jen ikizleri olmaya devam etti Marc AnthonyBen’in üç çocuğu varken Jennifer Garner. Sonunda, yine de, ikisi birbirlerine dönüş yolunu buldular. Şimdi, California’da ev arıyorlar ve (başka bir) düğün planlıyorlar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/18/jennifer-lopez-ben-affleck-kiss-son-max-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir