Jennifer Lopez ve Ben Affleck Max İle Alışveriş Yaparken Öpüşüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben Affleck Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Jennifer Lopez ve Ben Affleck İkili, 12 Aralık Pazartesi günü lüks Los Angeles Brentwood semtinde alışveriş yaparken PDA turlarına devam ettiler! resimlerde yapabilirsiniz BURAYA BAKIN Günlük mail, Benimle evlen 53 yaşındaki aktris, Ben’le el ele tutuşurken ve daha sonra otoparkta onu kucaklamak ve öpmek için uzanırken, rahat bir yüksek topuz, uzun yeşil bir ceket ve uyumlu pantolonla taze ve muhteşem görünüyordu. J.Lo, gezi için mükemmel uyumlu bir çanta ile birlikte bir çift şık renk tonu ve beyaz spor ayakkabı ile aksesuarlandı. 50 yaşındaki Ben, her zamanki kot pantolonunu siyah bir tişörtle salladı, şık bir mavi spor ceket ve beyaz Nikes ekledi.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck bir önceki gezi sırasında (BACKGRID)

bu İyi Niyet Avcılığı aktör ayrıca kolunu sevgiyle JLo’nun oğluna dolarken görüldü. maks., 14, akıllı telefonunda ona bir video gösterirken göründü. Ben ve Jen, daha önce feshedilmiş olan 2004 aşklarını yeniden alevlendirip Las Vegas’ta sürpriz bir törenle evlendiklerinden beri, harmanlanmış aile kesinlikle güzel bir şekilde ilerliyor. Aslında, bu ayın başlarında Max’in ikiziyle birlikte Noel ağacı alışverişi yaparken görülmüşlerdi. Emme Muniz14 ve Ben’in eski sevgilisiyle olan çocukları Jennifer Garnerkız evlat seraphina13 ve oğlu samuel10!

Ayrıca, bir kaynak bize aramızda kötü kan olmadığını söyledi. 13 Devam Ediyor 30 star ve yeni karısı – tatil sezonu yaklaşırken hediye alışverişinde bulunmayı bile planlıyorlar! İçeriden biri, “Bu yıl Noel için birbirlerine hediye verecekler, harika bir uyumları var” dedi. HollywoodLife ÖZEL olarak bu ayın başlarında. Ben’in en büyükleri de dahil olmak üzere “Çocuklar sayesinde gerçek bir karşılıklı saygı ve takdir var” Menekşe ve J.Lo’nun eski sevgilisiyle paylaştığı ikizler Mark Anthony, 54. Kaynak, “Çok mutlular ve bu her şeyin yolunda gitmesini sağlıyor” dedi.

İkinci bir kaynak, ayrı yorumlarda bize iki anne ve aile arasındaki ilişkinin “daha iyi olamayacağını” söyledi. Kaynak, “J.Lo, Jen’le olan arkadaşlığının son birkaç ay içinde büyük bir sıçrama yaptığı için çok müteşekkir” dedi. “O ve Ben aşklarını yeniden birleştirdiklerinden beri yakınlaşıyorlardı ama J.Lo ve Jen’in arkadaşlığı kesinlikle derinleşiyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/jennifer-lopez-ben-affleck-kiss-shopping-max-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir