Jennifer Lopez ve Ben Affleck Los Angeles’ta Ev Avına Çıktı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Vasquez / BACKGRID

Jennifer Lopez53 ve Ben Affleck, 50, hala birlikte beş çocuğuyla birlikte yaşayabilecekleri mükemmel ömürlük yuva arayışındalar. Evli çift, 8 Şubat Çarşamba günü Los Angeles’ta muhteşem bir malikanede tur attı. J.Lo, kocasıyla birlikte evden çıkarken rahat beyaz bir süveter giyerken görüldü. Ben’in morali, 65. Yıllık Grammy Ödülleri’nde olduğundan çok daha yüksek görünüyordu.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez ve Ben Affleck 8 Şubat’ta ev arıyor (Fotoğraf: Vasquez / BACKGRID)

J.Lo’nun ev avı kıyafeti, süveteriyle eşleşen bir çift bol beyaz pantolon da içeriyordu. “Let’s Get Loud” şarkıcısı, saçlarını büyük bir topuzla şekillendirirken beyaz çizmelerini ve gümüş küpelerini salladı. Her zaman olduğu gibi J.Lo, satılık bir evi keşfetmek gibi daha rahat bir halka açık gezi için bile zahmetsizce muhteşem görünüyordu.

Bu arada Ben, kendi beyaz süveterinin üzerine lacivert bir ceket giyiyor gibi görünüyordu. iken Adalet Ligi aktör Grammy ödüllerinden hoşlanmışa benzemiyordu, umarım karısıyla ev aramaya daha çok meraklıydı. J.Lo ve Ben, J.Lo’nun ikizlerinin de dahil olduğu karışık aileleri için mükemmel bir ev istiyor. maks. Ve Emme14 ve Ben’in çocukları Menekşe17, seraphina14, ve Sam10,

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez, 8 Şubat’ta Los Angeles’ta ev aramaya çıkıyor (Fotoğraf: Vasquez / BACKGRID)

‘Bennifer’, (tekrar) nişanlandıktan kısa bir süre sonra, geçen bahardan beri Los Angeles bölgesinde satılık evleri araştırıyor. Çiftin kontrol ettiği evlerden birinin Los Angeles’ta bildirildiğine göre 68 milyon dolar değerinde olduğu bildirildi. Çift, J.Lo’nun kız kardeşi ile onu görmeye gitti. Lynda. Ancak emlak turlarının bu aylar sonra hala devam ettiği düşünülürse, konut tarafından uçup gitmedikleri açıkça görülüyor.

J.Lo ve Ben’in şimdilik ev dedikleri güzel bir evleri var. Ağustosda, Günlük posta çiftin 60 milyon dolarlık evde yaşadığı bildirildi Mariah Carey‘nin eski nişanlısı James Packer, J.Lo’nun 28 milyon dolarlık Bel-Air malikanesinde tadilat yapılırken. Bu arada Ben, yedi yatak odalı, dokuz banyolu Pacific Palisades evini, evi başlangıçta 30 milyon dolara listeledikten sonra Ekim ayında 28.5 milyon dolara sattı. Los Angeles Times.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/jennifer-lopez-ben-affleck-house-hunting-la-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir