Jennifer Lopez ve Ben Affleck Kylie Jenner’ın Sokağındaki Ev Avı – Hollywood Life


Jennifer Lopez ve Ben Affleck Kylie Jenner'ın Sokağındaki Ev Avı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Yaşlı Ordonez / SplashNews.com

Ben Affleck ve Jennifer Lopez hala hayallerindeki evin peşindeler! Şehir 49 yaşındaki aktör ve 52 yaşındaki “Dear Ben” şarkıcısı, 15 Nisan Cuma günü Los Angeles bölgesindeki bazı lüks mülkleri kontrol ederken bir kez daha görüldü – bu sefer hemen bitişiğindeki bir eve bakarken Kylie jenner! Yeni nişanlanan çift, 43 milyon dolara listelenen mülkün dışında fotoğraflandı ve bu da onları 24 yaşındaki çocuğun 36.5 milyon dolarlık tatil köyü tarzındaki Mapleton Drive evinin yanına yerleştirecekti.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Kylie Jenner'ın Sokağındaki Ev Avı – Hollywood Life
Ben ve J.Lo, 15 Nisan’da Los Angeles’ta ev aramaya giderler. İkili, Kylie Jenner’ın bitişiğindeki bir evi kontrol ederken görüldü. (Stoianov / ARKA GRİD)

J.Lo siyah tozluk ve siyah kapüşonluyla düşük bir profile sahipken, Ben ve Jennifer bir emlakçıyla geldiklerinde rahat giyinmişlerdi. Bronx yerlisi, vurgulanan kilitlerini üst düğümlü bir topuzda tuttu ve yüzünü cesur, siyah bir güneş gözlüğünün arkasına saklamayı seçti. Bu arada Ben, kot pantolon, beyaz bir tişört ve açık mavi düğmeli gömlekle Boston’dan ilham alan her zamanki tarzındaydı. Oyuncu ayrıca bir çift gölgeyi salladı.

2000’lerin başlarından itibaren “Bennifer” olarak da bilinen çift, turda kollarını tatlı bir şekilde bağladı ve görünüşe göre nişanlandığından beri yeterince PDA’yı toplayamıyor! Jennifer, Ben’in soruyu 5 milyon doların üzerinde değerli bir yeşil elmas yüzükle sorduğunu açıkladı! Nişan haberlerini bir Instagram videosu aracılığıyla paylaşılacak “çok özel” ve “kişisel” bir hikaye olarak lanse etti ve hayranlarını teklifle ilgili tam kapsamlı bilgi için OnTheJLo haber bültenine abone olmaya zorladı!

“En büyük hayalinizin gerçekleşebileceğini hiç düşündünüz mü?” haber bülteninde yazdı. “Cumartesi gecesi, dünyadaki en sevdiğim yerde (köpük banyosunda), güzel aşkım dizlerinin üzerine çöktü ve evlenme teklif etti” dedi. Dikkat çekici bir şekilde, Ben’in birkaç gün önce filme aldığı çok romantik bir köpük banyosunda bir zirve paylaştı!

J.Lo, birinin olacağı gibi, “Tamamen hazırlıksız yakalandım ve aynı anda hem gülümseyip hem ağlayarak gözlerinin içine baktım, 20 yıl sonra bu tekrar oluyordu, kelimenin tam anlamıyla ağzım açık kaldı ve ‘evet bu mu?’ dedi” diye yazdı. “EVET dedim, tabii ki bu bir EVET. O kadar büyük gülümsüyordum ki, gözlerimden yaşlar süzülüyordu, inanılmaz mutlu ve bütün hissediyordum. Hiç de süslü değildi, ama hayal edebileceğim en romantik şeydi.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/jennifer-lopez-ben-affleck-house-hunting-kylie-jenner-street-photos/

Yorum yapın