Jennifer Lopez ve Ben Affleck El Ele Tutuşup Görünümlerini Eşleştiriyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Ben Affleck, Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Jennifer Lopez ve Ben Affleck bu yılki Met Gala’yı atlamış olabilirler, ancak rahatsız olmuşa benzemiyorlar! Sevimli çift, 3 Mayıs’ta Hollywood’daki Red Studios’ta el ele tutuşarak ve her zamankinden daha fazla aşık görünerek görüntülendi. Yakında evlenecek olan çift, Salı günü film stüdyosunu ziyaret ederken benzer kıyafetlere sahipti, Ben krem ​​renkli bir kazak ve gri kot pantolon giyiyordu ve müstakbel gelini geniş bacak grisi içine sıkıştırılmış beyaz bir tişört giyiyordu. pantolon askısı.

Ben Affleck, Jennifer Lopez
Ben Affleck ve Jennifer Lopez Hollywood’da (SplashNews.com).

Bennifer, denildiği gibi, geç saatlere kadar birkaç kez fotoğraflandı. Ben geçenlerde bir LA stüdyosunun dışında hanımı için ağır ekipman taşırken görüldü. bu İhale Çubuğu aktör, beyaz bir “Coca-Cola” tişörtü ve geniş paçalı kot pantolonuyla nişanlısını görev bilinciyle takip ederken, birkaç saklama kutusu ve kamera ekipmanı taşırken pazılarını çalıştırdı.

Ben Affleck, Jennifer Lopez
Ben Affleck, Jennifer Lopez (MEGA) için sandık taşıyor.

Çift ayrıca 28 Nisan’da çocuklarını Los Angeles Okulu’ndan almak için beklerken görüntülendi. Beklerken ellerini birbirlerinden çekemediler. burada görülen fotoğraflar. J.Lo, tutkulu bir öpücükle gitmeden önce nişanlısını burnunu sokmak için yaklaştırdı – nişanlı çift arasında ebeveynlik görevlerine devam etmeden önce küçük bir yakınlık anı.

J.Lo, beyaz, uzun kollu bir bluzu yünlü bir yelek ve beyaz bir fularla eşleştirerek bu etkinlik için havadar bir kıyafet giydi. Ben, tuzlu ve biberli sakalına uyan reglan kollu bir gömlekle bunu gündelik tuttu. Çift kendi çocuklarını bekledi: Ben paylaşıyor Menekşe16, Seraphina13 ve 10 yaşındaki samuel eski karısıyla, Jennifer Garner, J.Lo ikizleri paylaşırken Maks. ve emme eski sevgilisiyle Marc Anthony.

Çift, film stüdyolarına gidip çocukları almanın yanı sıra mükemmel bir yuva arıyor. 18 Nisan’da büyük bir mülkten çıkarken ve siyah bir Range Rover’a girerken görüldüler, çünkü Ben mükemmel bir beyefendiydi ve leydisi için arabanın kapısını açık tutuyordu!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/jennifer-lopez-ben-affleck-hold-hands-matching-looks-photos/

Yorum yapın