Jennifer Lopez ve Ben Affleck Devasa Beverly Hills Evi Satın Aldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben Affleck ve Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Jennifer Lopez53 ve Ben Affleck, 50, yerleşiyor… tekrar! gelen fotoğraflara göre TMZ, çift, Beverly Hills’de 60 milyon dolarlık görkemli bir mülk satın aldı ve şimdiden küçük bir ülke değerindeki mobilyada taşınıyorlar. Satış noktası, her şey söylendiğinde ve yapıldığında, 24 banyosu, 12 yatak odası ve tabii ki en az 15 şöminesi olan mülk için 60.850.000 dolar nakit ödediklerini iddia ediyor. Daha önce birkaç yıl önce 135 milyon olarak listelenmişti ve 75 milyon olarak yeniden listelendi, güçlü çift bunu kabaca 60 milyona düşürmeyi başardı.

Ben Affleck ve Jennifer Lopez
MEGA

Çift, devasa eve taşınmak için eşyalarını çoktan toplamış gibi görünüyordu. 31 Mayıs Çarşamba günü ön garaj yolunu uzun beyaz kanepeler, kilimler, tablolar ve büyük ahşap taşıma kutuları doldurdu. Resimlerde Ben ve oğlu Samuel’in eve birkaç eşya attıkları da görülebilir. BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ.

Bir düzine yatak odasına ek olarak, akıllara durgunluk veren mülkün ayrıca 5.000 metrekarelik bir spor kompleksi, bir güzellik salonu, muhteşem bir sarma havuzu, sauna ve masaj tesisi ve kapalı bir turşu sahası içerdiği bildiriliyor. Henüz işimiz bitmedi. Ayrıca bir spor salonu, boks ringi ve 2 yatak odalı bir bekçi evi vardır. Son olarak, rahatlatıcı akşamlar için bir tiyatro, bir viski salonu ve bir şarap odası vardır. Hiç şüphe yok ki, Hollywood kraliyet ailesi için uygun bir ev.

bu İyi Niyet Avcılığı aktör ve pop yıldızı karısı, 2004’te ünlü bir nişanı iptal ettikten sonra 2021’de yeniden bir araya geldi. JLo evlenmeye devam etti. Marc Anthonyikizlerini paylaştığı maks. Ve Emme15. Ben evli Jennifer Garnerve arkadaş canlısı eski sevgililer kızları paylaşır Menekşe17 ve seraphina14 ve 11 yaşındaki oğlu Samuel.

Temmuz 2022’de Las Vegas’ta sürpriz bir törenle evlendiler, ardından Ağustos’ta Ben’in malikanesinde gösterişli bir Georgia düğünü izlediler. 2021’de J Lo’ya yakın bir kaynak bize ortaya çıkan romantizmin “gerçek” olduğunu söyledi. İçeriden biri, “Röportajlarda her zaman kaçanın kendisi olduğunu ve bunu kastettiğini söylerdi” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL o zaman. “Şu anda sadece akışına bırakıyorlar ve fazla düşünmüyorlar ya da üzerinde baskı kurmuyorlar. Herkes bunun sadece basın için olduğunu düşündü, ama değil. Bu çok gerçek.”

Şimdi, 60 milyon dolar ve 12 yatak odası değerinde de “gerçek”.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/jennifer-lopez-ben-affleck-buy-beverly-hills-house-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir