Jennifer Lopez ve Ben Affleck Araba Yolunda Öpüşüyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Jennifer Lopez ve Ben Affleck Araba Yolunda Öpüşüyor: Fotoğraf – Hollywood Life
Resim Kredisi: CARR / ARKA GRİD

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Bir araba yolunda öpüşerek iki aşık liseli gibi davranıyorduk ve biz tamamen bunun için buradayız! Yakın zamanda nişanlı olan çift, 49 yaşındaki Ben’in 13 Nisan Çarşamba günü Mercedes’ini Los Angeles’taki evlerinin garaj yoluna çekmesinden sonra PDA’da eşyalarını toplarken görüldü. 52 yaşındaki Jennifer, sevgilisiyle tanışmak için arabanın etrafından dolandı ve ikisi ellerini ya da dudaklarını birbirinden uzak tutamadı!

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Nisan 2022’de araba yollarında öpüştüler. (CARR / BACKGRID)

Siyah tulumlar ve beyaz bir tişörtle rahat bir şekilde şık giyinmiş, Benimle evlen yıldız kollarını Ben’e sararken sevilmiş görünüyordu. JLo, doğal güzelliğinin neredeyse makyajsız bir şekilde sahneye çıkmasına izin verirken, marka kestane bukleleri uzun ve gevşek olduğu için her zamanki gibi bir vizyondu. Bu arada Ben, nişanlısını smooches ile duş yaparken koyu ekose bir gömleği salladı.

PDA ile dolu oturum, Jennifer’ın Ben’in soruyu ikinci kez nasıl sorduğuna dair ayrıntıları açıklamasının ardından geldi. Yeni “On The JLo” haber bültenine bakarak şunları söyledi: Derin Sular aktör köpük banyosunda dinlenirken ondan karısı olmasını istedi! “Cumartesi gecesi, dünyadaki en sevdiğim yerde (köpük banyosunda) iken güzel aşkım diz çöküp evlenme teklif etti” diye yazdı.

“Tamamen hazırlıksız yakalandım ve sadece gözlerinin içine baktım, aynı anda hem gülümseyip hem ağladım, 20 yıl sonra bunun tekrar yaşandığı gerçeğini kafamdan atmaya çalıştım, kelimenin tam anlamıyla suskun kaldım ve dedi, ‘evet mi?’ EVET dedim, tabii ki bu bir EVET,” diye ekledi Jennifer. Ne kadar tatlı!

Çift, nişan da dahil olmak üzere ilk ilişkilerinin neredeyse 19 yıl önce sona ermesinden sonra Nisan 2021’de yeniden bağlantı kurdu. Jennifer haber bültenine, kendisinin ve Ben’in “evde sadece sakin bir Cumartesi gecesi geçirdiklerini, her zaman birbirlerinin yanında olmaya söz veren iki kişi olduğunu ekledi. Çok şanslı iki insan. Kim gerçek aşkta ikinci bir şansa sahip oldu.” Lütfen mendilleri uzatın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/14/jennifer-lopez-ben-affleck-kiss-driveway-photo/

Yorum yapın