Jennifer Lopez ve Ben Affleck 5 Çocuklarını Alışveriş Merkezine Götürüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben ve JLo


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MESSIGOAL / SplashNews

Jennifer Lopez52 ve Ben Affleck49 yaşındaki , beş çocuğunu 4 Haziran’da alışveriş merkezine götürdü. Nişanlı çift, J.Lo’nun 14 yaşındaki ikizleriyle Los Angeles’taki Westfield Century City Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Maks. ve emmeve Ben’in çocukları Menekşe16, Seraphina13 ve samuel10. Beş çocuk arkalarında korumaları olmadan yürürken, ‘Bennifer’ yüzlerinde kocaman bir gülümsemeyle el ele tutuşarak alışveriş merkezinde dolaştı. BU FOTOĞRAFLAR. Karışık aile, Anthropologie’nin içinde bir ev dekorasyonu ve bahçe merkezi olan Terrain dahil olmak üzere çeşitli mağazalarda alışveriş yaptı. Ayrıca biraz donmuş yoğurt için durdular.

Ben Affleck ve JLo
Ben Affleck ve JLo, Mayıs 2022’de oğlu Max ile birlikte (Fotoğraf: MESSIGOAL / SplashNews)

J.Lo ve Ben, alışveriş merkezine yaptıkları gezi için sıradan bakışlarla gittiler. “Let’s Get Loud” şarkıcısı kahverengi bir Pamuk Prenses T-shirt, bir çift ten rengi pantolon ve kahverengi ve beyaz Nike spor ayakkabı giydi. Bir çift kahverengi havacı güneş gözlüğü takarak alışveriş merkezini gezdi ve bir Hermes Birkin çantasına tutundu. Süper yıldızın, Ben’in Nisan ayında önerdiği muhteşem yeşil elmas nişan yüzüğü, alışveriş merkezindeki paparazzi çekimlerinde de tamamen görüldü.

Bu arada Ben, kartal desenli kısa kollu gri bir tişört, ayrıca bir çift siyah kot pantolon ve yeşil ve beyaz spor ayakkabılar giydi. Harmanlanmış ailenin gün boyunca yaptığı alışverişlerle dolu alışveriş torbalarını elinde tutan düşkün bir nişanlı ve babaydı. Oscar ödüllü oyuncu, alışveriş merkezinde dolaşırken elini tutup sırtına dokunarak J.Lo’ya olan sevgisini gösterdi.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck çocuklarıyla Los Angeles’ta bir sinemada (Fotoğraf: Mega)

Ben ve J.Lo, beş çocuğuyla o kadar çok zaman geçiriyor ki, A-listers şu anda Los Angeles’ta ev arıyor. Los Angeles’ta rapor edilen 68 milyon dolara mal olan da dahil olmak üzere malikanelere bakarken görüldüler. Alışveriş merkezinden bir gün önce, Ben’in evinin önünde hareket eden kamyonlar görüldü, bu da “Bennifer”in sonunda çocuklarıyla birlikte yaşayacak yeni bir ev bulmuş olabileceğini gösteriyor.

Nisan ayında çifte yakın bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Ben ve J.Lo yeni evlerinin “çocuklarını birlikte büyütebilecekleri sonsuza dek evleri olmasını” istiyorlar. İçeriden biri, “Jen’in büyük bir ailesi var, bu yüzden kesinlikle eğlendirmek ve şirkete ev sahipliği yapmak için yeterli alana sahip bir şey arıyor. Jen’in istek listesinde çok şey var ama mükemmel yeri bulabileceklerinden emin.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/ben-affleck-jennifer-lopez-kids-mall-photos/

Yorum yapın

SMM Panel