Jennifer Lopez Ünlü Ebeveynlerin Çocuklar Üzerindeki Etkisinden Bahsediyor


Jennifer Lopez yüksek profilli kariyerinin ailesi üzerinde yarattığı bedel konusunda gerçek oluyor.

bu Anne Yıldız, geçtiğimiz günlerde 15 yaşındaki çocukların nasıl olduğunu yansıttı. maks. Ve Emme hayatlarını spot ışığında geçirmekle uğraştılar.

İkizleri eski kocasıyla paylaşan Jennifer, “Bence ünlü bir anne babanın çocuğu olmak pek çok insanın anlayabileceği bir şey değil.” Marc Anthonyile yapılan bir röportajda açıklanmıştır. küstahlık 12 Mayıs’ta “ve hissediyorum [my kids] bunun için çünkü onu seçmediler.”

53 yaşındaki, “İnsanların onlara nasıl davrandığını bana bildirmeye yeni başladılar – bu yüzden odaya girdiklerinde insanların düşündüğü şey bu,” diye ekledi. “Onları oldukları gibi görmüyorlar. Ve bence bu onlar için gerçekten zor bir şey olmalı. Bu yüzden onları bundan koruyabilmeyi çok isterim.”

Zorbalığın daha büyük bir sorun olduğunu kabul eden Jennifer, ünlü ebeveynleri olan çocuklar için ek bir katman olduğunu belirtti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374704/jennifer-lopez-details-her-kids-%22difficult%22-journey-growing-up-with-famous-parents?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir