Jennifer Lopez Siyah Tulumlu Dans Stüdyosu’ndan Ayrılırken: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jennifer Lopez Siyah Tulumlu Dans Stüdyosu'ndan Ayrılırken: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: [email protected] / MEGA

Jennifer Lopez dans hareketlerini yapmak gibi en gösterişsiz aktiviteleri yaparken bile bir derginin kapağından yeni çıkmış gibi görünüyor. 52 yaşındaki küresel süperstar, 27 Mayıs Cuma günü Los Angeles’ta bir dans stüdyosundan çıkarken görüntülendiğinde bu noktayı kanıtladı. Dalgalı siyah tulumu ve beyaz kısa bluzu sallayan Jennifer, kesinlikle kusursuz görünüyordu, bir kez daha yakın çekim için hazırdı!

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez, Mayıs 2022’de Los Angeles’ta siyah bir tulumu salladı. ([email protected] / MEGA)

bu Benimle evlen aktris siyah lüks bir çantayla binadan çıkarken gülümsüyordu. Gündelik ama şık görünümü bir dizi tasarımcı güneş gözlüğü ve üç tılsım içeren muhteşem bir ışıltılı kolye ile eşleştirdi. Düşük anahtar stilini tamamlamak için Jennifer bir çift siyah ve yeşil Nike yüksek üstünü salladı.

Gezi J.Lo olarak gelir ve Ben Affleck Nişanlandıklarını açıkladıktan sonra kendileri ve yakında harmanlanacakları aileleri için bir ev bulma yolunda hızla ilerliyorlar. 2003 yılındaki evliliklerini iptal ettikten sonra Nisan 2021’de tekrar bir araya gelen süperstar çift, son zamanlarda Los Angeles bölgesinde ev arıyor ve henüz doğru yeri bulamamış gibi görünüyorlar. Çifte yakın bir kaynak ÖZEL anlattı HollywoodYaşam “çocuklarını birlikte büyütmek” için mükemmel yeri seçtiklerinden emin olduklarını.

Jennifer Lopez
J.Lo bir çift tasarımcı tonunu salladı. ([email protected] / MEGA)

İçeriden biri, “Jen’in büyük bir ailesi var, bu yüzden kesinlikle eğlendirmek ve şirkete ev sahipliği yapmak için yeterli alana sahip bir şey arıyor” dedi. “Ayrıca tüm çocuklarının rahatça yaşayabileceği geniş bir alan ve tabii ki büyük bir havuz, gömme dolaplar vb. gibi ekstralar arıyor.” Jen ikizleri paylaşıyor Maks. ve emme13 eski sevgilisiyle Marc AnthonyBen paylaşırken Menekşe16 Seraphina13 ve Sam10 eski ile Jennifer Garner. “Bunun onların olmasını istiyorlar sonsuza dek ev çocuklarını birlikte büyütebilecekleri bir yer. Jen’in istek listesinde çok şey var ama mükemmel yeri bulabileceklerinden emin.”

İkonik ikili, evim diyebileceği o özel yeri aramaya devam ederken, Hollywoodlife hayranlarını yeni gelişmelerden haberdar edecek. Bu arada Jen ve Ben’e avda bol şans diliyoruz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/jennifer-lopez-black-jumpsuit-dance-studio-photos/

Yorum yapın

SMM Panel