Jennifer Lopez, Matt Damon ve His & Matt Damon’ın Filminin Setinde Ben Affleck’i Öpüyor – Hollywood Life


Jennifer Lopez, Matt Damon ve His & Matt Damon'ın Filminin Setinde Ben Affleck'i Öpüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Vasquez-Max Lopes / BACKGRID

Jennifer Lopez setine beklenmedik bir ziyarette bulunmak Ben Affleck ve Matt Damon‘ filmi 2002’den fırlamış bir tabir gibi görünüyor, ancak Salı günü durum böyleydi. 49 yaşındaki Ben ve 51 yaşındaki Matt, Nike’ın yaratılmasıyla ilgili şu anda isimsiz olan biyografilerini filme alırken, 52 yaşındaki J.Lo, 21 Haziran’da Los Angeles’ta geçen bir film setinde sallandı. Ziyaretinden bir fotoğrafta, Jennifer herkesi şaşırttı. siyah tulum, Güney Kaliforniya’da erken yaz havası için mükemmel bir kıyafet. Ben ile yürürken, J.Lo eğildi ve müstakbel kocasını dudaklarından öptü. Ben ise gri bir tişört ve koyu renk bir kot pantolon giyerek rahat tuttu.

Jennifer Lopez, Matt Damon ve His & Matt Damon'ın Filminin Setinde Ben Affleck'i Öpüyor – Hollywood Life
Jennifer Lopez, yeni bir projenin setinde nişanlısı Ben Affleck’i ziyaret etti ve ikisi, Ben’in 22 Haziran 2022’deki öğle yemeği molası sırasında tutkulu bir öpücüğün tadını çıkardı. Muhabbet kuşları, sette birlikte yürürken, tüm ekip için aşklarını sergileyerek birbirlerinden ayrılamazlardı. ve ekip üyelerinin görmesi.(Vasquez-Max Lopes / BACKGRID)

J.Lo’nun ziyareti, Babalar Günü’nde nişanlısının üzerine fışkırmasından günler sonra gelir. J.Lo, Ben’i “şimdiye kadarki en sevecen, sevgi dolu, sevecen, tutarlı ve özverili Baba” olarak nitelendirdi. Ben üç çocuk babası Jennifer Garner: Menekşe16, samuel10 ve 13 yaşında Seraphina. Ayrıca J.Lo ile zaman geçirdi ve Marc Anthony’nin ikizler, 14 yaşında Max ve Emme.

Jennifer, 19 Haziran’daki Babalar Günü haber bülteninde, “Bir yıldan fazla bir süredir nasıl baba olduğunuzu izlemek için ön sırada oturuyorum ve daha tutarlı, sevgi dolu ve özverili bir baba görmedim” diye yazdı. sadece kendi çocuklarınıza değil, aynı zamanda benimkilere de mecbur kalmadan. Sen ortaya çıkıyorsun ve onları her zaman ilk sıraya koyuyorsun.”

Jennifer Lopez, Matt Damon ve His & Matt Damon'ın Filminin Setinde Ben Affleck'i Öpüyor – Hollywood Life
Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Şubat 2022’de Los Angeles’taki DGA Theatre’da “Marry Me”nin özel gösterimi için bir fotoğraf görüşmesine katıldı (Shutterstock)

Tüm ailenin, Ben’in arkadaşı Matt Damon ile yeni projesini desteklemek için gelmesini bekleyin. Ben’in yönettiği şu anda isimsiz Amazon Studios, Skydance Sports ve Mandalay Pictures için proje başına Son tarih. Spor pazarlama filmi, “nasıl olduğunun inanılmaz hikayesini anlatacak. sonny vaccaro (Damon), başına buyruk bir spor ayakkabı satıcısı, spor tarihindeki en dönüştürücü atlet arayışında Nike adlı acemi bir koşu ayakkabısı şirketine liderlik etti: Michael Jordan” Ben ayrıca filmde Nike’ın kurucu ortağı olarak da yer alacak. Phil Şövalye. Hikaye, Nike’ın “80’lerin ortalarında Jordan’ı ayakkabı şirketine imzalamak için uzun soluklu çabasını, bir onay olarak” yansıtacak. Anlaşma Nike’ı sporla eşanlamlı bir marka olarak başlattı ve küresel, milyarlarca dolarlık spor ayakkabı endüstrisinin başlatılmasına yardımcı oldu.

Viola Davis oynamak için projeye eklendi Deloris ÜrdünMichael’ın annesi, Julius Tennon oynayacak James ÜrdünMichael’ın babası. Chris Tucker tasvir edecek Howard Beyazanlaşmada aracı olan başka bir Nike üyesi. Chris Messina efsanevi spor ajanını canlandıracak David Falkve Matta Maher tasarımcıyı canlandıracak Peter Moore.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/jennifer-lopez-kisses-ben-affleck-matt-damon-movie-set-photos/

Yorum yapın

SMM Panel