Jennifer Lopez Küvette Çıplak Kendini Çekiyor: Video – Hollywood Life


Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

Jennifer Lopez 17 Temmuz’da “favori yeri” olan küvetin rahatlığında hayranlarıyla konuşurken çok güzel görünüyordu. Doğru: 51 yaşındaki küresel süperstar, hayranlarına yetişmek ve baloncuklarla dolu bir küvette ıslanırken onlara JLo Beauty serisine düşen yeni bir güzellik ürününü anlatmak için Instagram Story’ye gitti. Jennifer videosuna “uzun bir gün” geçirdiğini ve “bir gösteriye hazırlandığını” belirterek başladı, bu yüzden neden biraz zamanını küvette dinlenerek geçirdiğini söyledi. “On The Floor” şarkıcısı, 20 Haziran’da hayranlarına “şişedeki yüz bakımı” gibi olacağına ve onlara muhteşem bir ışıltı vereceğine söz verdiği yeni gece serumunun 20 Haziran’da piyasaya sürülmesi hakkında fışkırırken ışıl ışıl görünüyordu ve kusursuz bir cilde sahipti. Banyonun köpükleri insanların görmesini istemediği tüm alanları kapladığında, “Bu, JLo Beauty’de sizler için bir araya getirmeye çalıştığımız ciddi anlamda seksi bilim, bu yüzden keyfini çıkarın!” diye bitirdi.

Jennifer kesinlikle herhangi bir büyük olaydan önce hoş bir ıslanmanın tadını çıkarır. Nesil Ödülü’nü aldığı 2022 MTV Film ve TV Ödülleri’ne katılmadan önce, telefonunu elinde tutan bir köpük banyosunda kendisinin iki fotoğrafını yayınladı. “Mutluluk, uzun ve sıcak bir köpük banyosudur (hızlı bir arama yapmanız gerekse bile!) Sonra görüşürüz @MTV!!!!” yazıya başlık attı.

Jennifer ödülünü aldıktan sonra duygusal bir konuşma yaptı ve onlarca yıllık kariyeri boyunca sinemadaki rollerinin etkileyici özgeçmişini yansıttı ve bu süreçte etkileşimde bulunduğu herkese teşekkür etti. “Bu filmlere bakıyorum ve tanıdığım ve birlikte çalıştığım için kutsanmış olduğum tüm harika insanları görüyorum. Sadece birlikte çalıştığın insanlar kadar iyisin ve eğer şanslıysan, seni daha iyi yapabilirler. Ve bu konuda çok şanslıyım, ”dedi Bronx yerlisi. “Bir aktör olarak, oynadığım kadınlardan hiçbiri değilim, ancak bu karakterlerin her birinde benim için derinden doğru olan bir parça var” diye devam etti. Daha sonra, bugün olduğu oyuncuya dönüşmesine yardımcı olan çeşitli insanlardan ve deneyimlerden bahsederek kariyerindeki denemeleri ve sıkıntıları anlatmaya devam etti.

Jennifer’ın çıplak tenli videosu, sektördeki vücut tipiyle ilgili ilk başlarda karşılaştığı incelemeyi açtıktan birkaç gün sonra geldi. J.Lo, Netflix belgeselinde “Çalışmaya başladığımda ideal güzellik çok zayıf, sarışın, uzun boyluydu, çok fazla kıvrımlı değildi” dedi. ilk yarı, 14 Haziran’da gösterime girdi. “Kıvrımlı kadınların etrafında büyüdüm, bu yüzden hiç utanmadım.” Cildinde rahat olmasına rağmen, halkın sürekli eleştirisini almanın kolay olmadığını kabul etti. “İnsanların senin bir şaka olduğunu düşündüklerini düşünmek zordu. Sanki bir yumruk çizgisi gibisin,” dedi.

Hayatının her alanında aldığı genel eleştirilere açıklık getiren iki çocuk annesi, “Sadece özgüvenim çok düşüktü. Söylediklerinin çoğuna gerçekten inandım, ki bu hiç iyi olmadığımdı. İyi bir şarkıcı değildim, iyi bir aktris değildim, iyi bir dansçı değildim, hiçbir şeyde iyi değildim. Buraya ait bile değildim. Neden çekip gitmeyeyim ki?”

Neyse ki Jennifer şüpheleri bastırmaya devam etti ve artık bir stil ikonu olarak kabul ediliyor. Ödüllü kariyerinin ilk günlerinden bu yana kesinlikle çok yol kat etti!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/17/jennifer-lopez-naked-bathtub-video/

Yorum yapın

SMM Panel