Jennifer Lopez, Kızı Emme’yi Zamirleri Kullanarak Tanıttı – Hollywood Life


jennifer lopez, emme muniz


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Jennifer Lopez Los Angeles’taki Dodgers stadyumunda bir performans sırasında hayranlarını şaşırttı. “Bloktan Jenny” şarkıcısı ikizlerinden birini davet etti emme Onunla düet yapmak için sahneye çıktı. Bir hayran görüntüyü yakaladı ve 14 yaşındaki Emme kalabalığın sürpriz konuğu olmadan önce 52 yaşındaki J.Lo’nun kızını tanıtmak için zamirleri kullandığını fark etti.

@christinathesupermom

Jennifer Lopez JLO, Dodgers vakfı tarafından düzenlenen Blue Diamond Gala’da izleyicileri şaşırtıyor. Pardon titreyen kamera sonunda ben de şoktaydım.#jlo #Jennifer Lopez #jloandemme #dodgersfoundation #bluediamondball #jlosurpriseguest #tmz #jloperformans

♬ orijinal ses – ChristinaTheSupermom

Şarkıdan önce yaptığı konuşmada Jennifer, Emme ile şarkı söylemeye başlama konusunda fışkırdı. “Birlikte en son böyle büyük bir stadyumda performans sergiledik. Onlardan her zaman benimle şarkı söylemelerini istiyorum ama yapmayacaklar. Yani bu çok özel bir durum. Çok, çok meşguller, rezerve edilmişler ve pahalılar. Çıktıklarında bana pahalıya mal oluyor ama her kuruşuna değer çünkü onlar benim tüm zamanların en sevdiğim düet partnerim. Yani beni şımartırsan,” dedi.

J.Lo’nun tanıtımından sonra Emme, J.Lo’nun “A Thousand Years” düeti için ona katıldı. Christina Perri, ve inanılmaz bir performanstı. Emme, düğmeli bir gömlek ve şortun yanı sıra siyah bir beyzbol şapkası ile pembe bir kıyafeti salladı. Jennifer, uzun kollu bir üst ve pantolon ile açık yeşil, tüylü bir kıyafet giydi. Kapak, Emme’nin annelerine katıldığı tek şarkı değildi. Ayrıca bir kısmını gerçekleştirmek için sahneye çıktılar. Bruce Springsteen’in “ABD’de doğdu” ve annelerinin klasiği “Let’s Get Loud”.

Jennifer Lopez, Kızı Emme'yi Zamirleri Kullanarak Tanıttı – Hollywood Life
Jennifer ve Emme yürüyüşe çıktı. (Sıçrama Haberleri)

Jennifer, Emme ve ikiz erkek kardeşini paylaşıyor Maximillan eski kocasıyla Marc Anthony. Dodgers Stadyumu’ndaki sürpriz görünüm, J.Lo’nun Emme’yi sahneye çıkardığı tek andan çok uzak. Jennifer, kariyerinin en büyük anlarından biri sırasında onları ortaya çıkardı: 2020 Super Bowl İlk Yarı performansı. J.Lo, son Netflix belgeselinde kızıyla Super Bowl şovu için performans sergilemeye başladı devre arası, özellikle kızı kafeste şarkı söylüyor. Jennifer klipte, “Ben, ‘O kameranın altına bakıyorsun ve dünyadaki her küçük kıza sesini yükseltmesini ve adaletsizliğe ışık tutmaktan asla geri adım atmamasını söylüyorsun’ dedim.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/jennifer-lopez-daughter-pronouns/

Yorum yapın

SMM Panel