Jennifer Lopez, Kızı Emme İle Gezinirken Çiçekli Maksi Elbiseyi Sallıyor – Hollywood Life


J.Lo, genç kızı Emme ile dışarıdayken bahar mevsimi için mükemmel maksi elbiseyi giydi.

Jennifer Lopez52 yaşındaki 14 yaşındaki kızıyla gezerken çok şık görünüyordu. emme 5 Nisan’da “Dance Again” hit yapımcısı, bahar mevsimi için mükemmel olan çiçekli bir maksi elbiseyi salladı. Sarı bir tığ işi çanta taşırken bir çift çıplak topuklu ayakkabı ve yuvarlak güneş gözlüğü ile Culver City, California’yı dolaşmaya çıktı. J.Lo, açık hava gezintisi için dalgalı esmer saçlarını toplamıştı.

J.Lo
Jennifer Lopez ve kızı Emme, 5 Nisan’da California, Culver City’de (Fotoğraf: Stoianov-max/Lopez / BACKGRID)

Bu sırada Emme ünlü annesinin yanında yürürken tamamen telefonuna odaklanmıştı. Babası şarkıcı olan genç Marc Anthony, yürüyüşte kulaklıkla müzik dinledi. Koyu renk bir kazak, bir kot kot pantolon ve siyah beyaz spor ayakkabılar giymişti. Emme, imza niteliğindeki kıvırcık saçları tam ekranda olduğu için bir çift siyah çerçeveli gözlüğü de salladı.

J.Lo son zamanlarda tek kızıyla kaliteli zaman geçiriyor. İkili 29 Mart’ta vuruş kafeslerine bir gezi yaptı, burada Emme vuruşunu yaparken Jennifer erkek arkadaşıyla hızlı bir makyaj seansına girdi. Ben Affleck. 49.

Jennifer’ın da 14 yaşında bir oğlu var. Maks.. “Jenny From The Block” şarkıcısının geçen yıl eski nişanlısıyla arasını yeniden alevlendirmesinden bu yana ikizleri Ben ile yakınlaştı. J.Lo, Ben’in çocuklarıyla da yakın Menekşe16, Seraphina13 ve samuel10 yaşındaki eski eşiyle paylaştığı, Jennifer Garner. Tam bir harmanlanmış aile harika geçiniyor ve birlikte çok sayıda eğlenceli aktivite gerçekleştirdi. Eylül’de birlikte açık havada film gecesi yaptılar ve bir ay sonra Malibu’daki Cadılar Bayramı’nda şeker mi şaka mı yapmaya gittiler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/jennifer-lopez-floral-maxi-dress-daughter-emma-photo/

Yorum yapın