Jennifer Lopez Jennifer ve Ben Kolyesini Yeni Fotoğraflarında Gösterdi – Hollywood Life


Ben Affleck Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Jennifer Lopez hala ışıltılı bir gelin! Ben Affleck53 yaşındaki muhteşem yeni karısı, tatlı bir “Jennifer & Ben” çiftinin mücevherlerdeki ifadesini çarpıcı bir şekilde göstermek için Instagram’a gitti. Doğrulanmış kendisine gönderilen fotoğraflarda Instagram 10 Kasım Perşembe günü, “Jenny From The Block” şarkıcısı, dekoltesini cüretkar bir şekilde ortaya koyan beyaz, dalgalı bir elbiseyle hayrete düşürdü. Beyaz kürk görünümlü bir ceket giydi ve saçlarını şık, klasik bir topuz yaptı. Ancak fotoğrafın en önemli parçası kesinlikle “Jennifer & Ben” yazan iki narin kolyeden biriydi. Bir başka kolye de boynuna huşlanmış bir sinek kuşuydu. Güzel damla küpeler ve kusursuz, çıplak bir makyaj paleti ile görünümü tamamladı.

Başka bir fotoğrafta, kamera onun lüks ortamını ortaya çıkarmak için geri çekildi – yoğun yeşil yapraklarla çevrili beyaz mumlu güzel bir masa ve sandalyeler. Sonraki iki ayna özçekimi, av tüfeği düğün nefes kesici bir elmas kolye ve uyumlu siyah bir ceket ile siyah saten bir tulum görünümünde sallanan yıldız. Son bir resim, bir masada soğuk bir içecek ve poker fişlerini gösterdi. Jen, fotoğraf atlıkarıncasına #CharityEvent, #GingerVibezz #DayToNight #QuickChange #IYKYK ve #TBT etiketlerini ekledi.

Platformdaki 226 milyon sadık takipçisinin çoğu, inanılmaz fotoğraflarından fışkırmak için yorumlar bölümüne gitti. “Kesinlikle HERHANGİ BİR görünümde öldürdüğünde!” bir takipçisi yazdı, diğeri ise “O KOLYE SEVİYORUM !!!!” yorumunu yaptı. Üçüncüsü basit bir istekle tepki gösterdi. “Bayan Affleck çarpıcı görünüyor” diye yazdılar. “Kocayla bir tane alabilir miyiz?”

Jennifer Lopez ve Ben Affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck 10 Eylül 2021’de Venedik Film Festivali’nde. (David Fisher/Shutterstock)

2004’te bir nişan dağıldıktan sonra, 50 yaşındaki Ben ve Jennifer Nisan 2021’de tekrar bir araya geldi ve söylentiler neredeyse anında başladı. Ben soruyu bir yıl sonra 2022 Nisan’ında göz kamaştırıcı bir yeşil elmas nişan yüzüğü ile ortaya attı. 2022 Temmuz’unda sürpriz ve samimi bir Las Vegas töreniyle evlendiler ve Ağustos’ta Ben’in genişleyen Georgia malikanesinde aileleri ve arkadaşlarıyla gösterişli bir etkinlikle kutlandılar. Jennifer hisseleri ikizler emme ve Maks. eski kocayla Mark Anthony, Ben getirirken Menekşe16, Seraphina13 ve samuel10 eski karısıyla Jennifer Garner yeni harmanlanmış aileye.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/10/jennifer-lopez-jennifer-and-ben-necklace-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir