Jennifer Lopez İtalya’da Mavi Crop Top Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jennifer Lopez İtalya'da Mavi Crop Top Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Jennifer Lopez İtalya’da yeni bir fotoğraf çekimi sırasında parladı. 53 yaşındaki şarkıcı, aktör ve girişimci, 4 Ağustos Perşembe günü İtalya’nın Capri kentinde bir fotoğraf çekimi sırasında bir teknede poz verirken mavi ekoseli kısa bir üst ve uyumlu orta uzunlukta bir etek giydi. Bronx yerlisi allık renkli bir çift kedi giydi. bir çift gümüş halka küpe ile birlikte göz güneş gözlüğü. Bir fotoğrafçı uzaklaşırken, vurgulanan saçları rüzgarda uçuştu ve arkasındaki doğal Akdeniz’i de yakaladı. Yeni çekimin ne için olduğu belli değil, ancak fotoğraflar önümüzdeki haftalarda veya aylarda Instagram hesabında ortaya çıkacak.

Jennifer Lopez İtalya'da Mavi Crop Top Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Jennifer, mavi bir üst ve ona uygun eteğin içinde muhteşem görünüyordu. (arka plan)

Jennifer yaklaşık bir haftadır İtalya’da ve geçen Cumartesi LuisaViaRoma’nın UNICEF Yardım Galasında başrol oyuncusu olarak planlandığı yer. “Dance Again”, “Jenny From The Block” ve daha fazlası dahil olmak üzere en büyük hitlerinden bazılarını seslendirirken, kısa bir bluz ve kloş pantolonla şeffaf ışıltılı bir kıyafet içinde cızırdadı. Etkinlik, Rusya ile devam eden savaşın ortasında Ukrayna’dakiler için fon topladı.

Jennifer Lopez İtalya'da Mavi Crop Top Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Jennifer doğal güneş ışığında parlıyordu. (arka plan)

İtalya’ya iniş öncesinde, Manhattanda hizmetçi star yeni kocasıyla romantik bir Paris balayının tadını çıkardı Ben Affleck, 49! Yeniden alevlenen çift, resmen “Jennifer Lynn Affleck” olduğu – yasal olarak doğum adını bırakarak – Las Vegas’taki sürpriz evliliklerinden sadece altı gün sonra Aşk Şehri’nin her yerinde görüldü. “Yaptık. Tam olarak istediğimiz şey,” diye yazdı. OnTheJlo haber bülteni. “Dün gece Vegas’a uçtuk, diğer dört çiftle birlikte lisans için sıraya girdik, hepsi dünyanın düğün başkentine aynı yolculuğu yaptı… evliliğin eski ve neredeyse evrensel sembolü.

Ben’in kızları Menekşe16 ve Seraphina13, Jen’in ikizleriyle birlikte Maks. ve emme, 14, Twitter’ın “aile ayı” olarak adlandırdığı tatil için de oradaydı. Jennifer ayrıca sıkılaştırıcı bir Booty Balm ile başlayan yeni JLo Body serisini düşürürken aynı zamanda Fransa’daki 53. doğum gününü kutladı. Sansasyonel bir çıplak portre için sadece doğum günü takımını sallayarak kampanya videolarında ve fotoğraflarında bir kez daha cızırdadı. Daniella Mideng.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/jennifer-lopez-blue-crop-top-italy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir