Jennifer Lopez İtalya’da Emme Muniz ile Şort Salladı – Hollywood Life


jennifer lopez emme


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Roma / MEGA

Jennifer Lopez 14 yaşındaki kızıyla kaliteli zaman geçirdi, Emme Muniz, 29 Temmuz’da İtalya’da. Çift, J.Lo’nun siyah dantel süslemeli yüksek belli bir çift şortla şık olmanın ötesinde görünen Capri’de sahneye çıktı. Görünüşü, beline bağlanan renkli bir şal ile tamamlandı. Güneş gözlüğü takmış ve rahat etmesi için altın parmak arası terliklerle saçlarını tepeden bir topuz yapmıştı. Bu arada, Emme bol pantolon ve bir kazak giydi ve gezi sırasında kulaklıklarını taktı. Jennifer, Emme’yi insan kalabalığı arasında yönlendirmeye yardım etmek için kolunu çocuğuna doladı.

jeennifer lopez emme
Jennifer Lopez ve Emme İtalya’da. (Roma / MEGA)

İtalya gezisi, Jennifer ve yeni kocası olarak ikiye katlanan Paris’e bir aile tatilinin ardından geliyor. Ben Affleck’in, balayı. Ben, Jen ve çocukları, Fransa’da birçok gezi ve yemek dahil birkaç gün geçirdiler. Ancak, Jen daha sonra İtalya’ya gitmeye cesaret ederken, Ben sette görüldüğü eve döndü. su adamı 2 ile birlikte Jason Momoa.

Jason, 28 Temmuz’da çiftin birlikte eğlendiği bazı fotoğrafları paylaşmak için Instagram’a gitti. Ayrıca görünüşe göre Ben’in Batman rolünü tekrar oynayacağını doğruladı. su adamı devamı. “Bruce ve Arthur yeniden bir araya geldi,” diye yazdı. “Seni seviyorum ve seni özlüyorum Ben. WB stüdyo turları, sadece arka alanı iyi araştırdı. sette yakalandı. tüm harika şeyler geliyor.”

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez, şort ve kimono üstünü sallıyor. (Roma / MEGA)

2004 yılındaki ayrılığın ardından, Ben ve Jen 2021’de ilişkilerini yeniden alevlendirdiler ve 16 Temmuz 2022’de bir Las Vegas düğününde evlendiler. Önümüzdeki haftalarda hala çok daha büyük bir tören yapmaları beklense de, muhabbet kuşları ilişkilerini sürdürdüler. ilk nikah küçük ve süper samimi. O zamandan beri, harmanlanmış aileleriyle kaliteli zaman geçiriyorlar – Ben’in üç çocuğu var. Jennifer Garner ve Jen’in iki tane var Marc Anthony.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/jennifer-lopez-shorts-emme-muniz-italy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir