Jennifer Lopez Havuz Kenarında Siyah Bikiniyle Sersemletti: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Jennifer Lopez yaza hazır! Kısa süre önce Anma Günü’nü kırmızı, beyaz ve mavi mini elbisesiyle kutlayan 52 yaşındaki güzel, 31 Mayıs Salı günü Instagram’da göz kamaştıran bikinili fotoğraflarıyla hayranlarını şaşırttı. siyah kesik bikini, büyük çiçek desenli dökümlü siyah bir örtü ve bej renginde mükemmel sivri burunlu stilettolar. Saçlarını uzun süre takarken keskin bir çift gölge ve ikonik halka küpelerle aksesuar yaptı. Üçüncü bir slayt, Jlo’nun inanılmaz topluluğu sergilediği ve Goldendoodle’ı sırasında anlık olarak poz verdiği bir videoydu. agresif yürüdü.

Şarkıcı, güneş gözlüğü takan bir gülen surat ve siyah bir kalp emojisinin yanı sıra havuz başındaki fotoğraflara “Yaz modu: etkinleştirildi” yazısı ekledi. Yeni fotoğraflar, Pazartesi günü kadın ve erkeklere hizmet etmek için iyi dileklerinin hemen ardından geliyor. “#MutluAnmaGünü!” yazdı. “Ülkemize hizmet eden ve özgürlüğümüz için en büyük fedakarlığı yapan tüm kadın ve erkekleri onurlandırmak için bugün bana katılın. #Anma Günü.”

“Ain’t Your Mama” şarkıcısının bugünlerde kendini göstermek için her türlü nedeni var. Şu anda nişanlısıyla yeniden alevlenen sıcak bir romantizmin tadını çıkarıyor. Ben Affleck 49. İkisi de ünlü PDA’larından çok keyif alıyorlar. Jennifer’ın annesi olan Max ve Emme eski kocayla Marc Anthonyile uzun mesafe için içinde gibi görünüyor inci liman yıldız. Bildirildiğine göre Ben’in eski karısıyla arkadaş olmak için elinden geleni yaptı. Jennifer Garner aileleri sorunsuz bir şekilde harmanlamak için.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez (MEGA)

Bir kaynak, “JLo ve Jennifer, iki annenin bir anneden daha iyi olduğu konusunda hemfikir ve çocuklarının hepsi aynı fikirde” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL mayıs ayının başlarında. “JLo ve Jen’in benzersiz bir bağı var ve çocuklar, hepsini bir arada tutan yapıştırıcı. JLo, Jennifer’ın kendisini ve evini JLo’ya ve çocuklarına açtığı gerçeğini gerçekten takdir ediyor. Çocuklar birbirine çok yakın oldukları için aynı yaştalar, ama aynı zamanda birbirleriyle gerçekten ilişki kurabildikleri için.”

Jennifer ve Ben’in çocukları var Seraphina, Menekşeve samuel bir arada.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/jennifer-lopez-black-bikini-poolside-photos/

Yorum yapın

SMM Panel