Jennifer Lopez, Dans Stüdyosunda Flörtlü Kırpma Üstü ve 50 Bin Dolarlık Birkin Çantasını Salladı – Hollywood Life


Jennifer Lopez, Dans Stüdyosunda Flörtlü Kırpma Üstü ve 50 Bin Dolarlık Birkin Çantasını Salladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MESSIGOAL/SplashNews

Jennifer Lopez, 52, Bel Air, CA’da yakın zamanda yaptığı bir gezi sırasında tarzı ve tercih ettiği el çantası için bakışları çevirdi. Şarkıcı, Los Angeles’ın popüler noktasında bir otele ve dans stüdyosuna giderken fotoğraflanırken bol beyaz kısa bir tişört ve bol gri pantolon giydi. Ayrıca beyaz spor ayakkabılar giydi ve büyük gümüş halka küpeler ve güneş gözlükleriyle donatıldı.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez, son Bel Air gezisi sırasında. (MESIGOAL/SplashNews)

Jennifer’ın çantası timsah desenli nadir bir desene sahipti ve 50.000 dolara mal olduğu bildirildi. Arabadan indiğinde onu taşıdı ve etrafta dolaşmaya başladı. Ayrıca muhteşem bir saat ve tabii ki nişanlısı tarafından kendisine verilen inanılmaz yeşil nişan yüzüğünü de sergiledi. Ben Affleck.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Birkin çantasını sergiliyor. (MESIGOAL/SplashNews)

Son gezisinden önce Jennifer, 24 Mayıs’ta Ben’le bir randevu gecesinde manşetlere çıktı. Muhabbet kuşları, Beverly Hills, CA’daki İtalyan restoranı Nerano’yu ziyaret ettiler ve modaya uygun kıyafetler içinde bir araca binerken fotoğraflandılar. Mavi bir tişört, ten rengi pantolon ve kahverengi botların üzerine koyu gri bir blazer giyerken, süet kemerli ve uyumlu topuklu taba rengi bir kazak elbise giymişti.

Akşam yemeğinden bir gün önce, Batı Hollywood’daki Soho House’da öğle yemeği yerken öpüşürken görüldüler. Ayrıca Jennifer için zeytin yeşili mini elbise ve Ben için gri bir tişört ve siyah kot pantolon da dahil olmak üzere modaya uygun görünümleri de sergilediler. PDA anı, bir yıl önce aşklarını yeniden alevlendirdikten sonra hala birbirlerine aşık olduklarını kanıtladı.

Jennifer ve Ben romantik günler ve geceler dışarıda geçirmedikleri zamanlarda, koridorda yürümeye hazırlanırken birlikte taşınacak bir ev arıyorlar ve “yapıyorum” diyorlar. İçeriden biri geçenlerde “sonsuza kadar” evleriyle tam olarak ne aradıklarını açıkladı. İçeriden biri EXCLUSIVELY, “Jen’in büyük bir ailesi var, bu yüzden kesinlikle eğlendirmek ve şirkete ev sahipliği yapmak için yeterli alana sahip bir şey arıyor” dedi. HollywoodYaşam. “Ayrıca tüm çocuklarının rahatça yaşayabileceği geniş bir alan ve tabii ki büyük bir havuz, gömme dolaplar vb. gibi ekstralar arıyor.”

Jennifer ikizlerini paylaşıyor Maks. ve emme13 eski sevgilisiyle Marc AnthonyBen paylaşırken Menekşe16 Seraphina13 ve Sam10, eski ile Jennifer Garner. “Bunun onların olmasını istiyorlar sonsuza kadar ev çocuklarını birlikte büyütebilecekleri bir yer,” diye ekledi içeriden. “Jen’in istek listesinde çok şey var ama mükemmel yeri bulabileceklerinden emin.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/jennifer-lopez-crop-top-birkin-bag-dance-studio-pics-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir