Jennifer Lopez, Ben Affleck’in ‘Mutlu’ Yüzü Hakkında Şaka Yapıyor: Video – Hollywood Life


Jlo ve ben grammy


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

Hiçbir şey erkeğini kızartmak kadar karı gibi olamaz! Jennifer Lopez53, kocasını paylaşmak için Perşembe günü Instagram’a gitti, Ben Afflecken son film fragmanı, ama aynı zamanda görünüşe göre onun 2023 Grammy yüzü hakkında şaka yaptı! Film için 50 yaşındaki karakterin tam anlamıyla okunduğu fotoğrafta “Kocamın mutlu yüzü” yazıyordu. HAVA. Alt yazı da yazmıştı video film için duyduğu heyecanla. “HAVA … bekleyemem!” diye yazdı.

Klibi 234 milyon takipçisiyle paylaştıktan kısa bir süre sonra, birçoğu hem film fragmanına hem de J.Lo’nun şakasına verdikleri tepkilerle yorumları yağdırdı. Bir hayran, “Videodaki altyazıya ağlıyorum,” diye yazarken, bir başkası “CAPTION QUEEN” diye seslendi. Üçüncü bir hayran da J.Lo Beauty’nin kurucusunun yorumunun ne kadar komik olduğuna dikkat çekti. Gülen bir emoji ile birlikte “Bu kocamın mutlu yüzü beni benden aldı” diye kaleme aldılar.

Pek çok kişinin bildiği gibi, hayranlara göre Ben “sıkılmış” göründüğü için viral olduğu için Pazar günü 65. Yıllık Grammy Ödüllerinde olmak için çok heyecanlı görünmüyordu. Müzik ödül töreni sırasında birçok izleyici, sosyal medyayı memler yapmak için kullandı. Kayıp Kız yıldızı ve ne kadar kasvetli göründüğü hakkında konuşun. Bir Grammy izleyicisi, “Gününüz ne kadar kötü olursa olsun, söz veriyorum şu anda Grammy’lerdeki Ben Affleck kadar perişan değilsiniz.” yazdıdiğer yandan içeri girdi“Tamam, Ben Affleck için üzülüyorum, yalan söyleyemem.”

Jlo ve ben grammy
J.Lo ve Ben Affleck, 2023 Grammy Ödülleri’nde. (CBS)

Daha sonra ayrı bir hayran paylaştı bir video Ödül töreninde Bennifer’in ve Ben’in dışa dönük olmayabileceğini belirtti. “Ben Affleck her yerde her içe dönüktür. Pillerinin gerçek zamanlı olarak tükendiğini görebilirsiniz. Adam şimdiden #GRAMMYs #SaveBen’in %23’ünde,” diye klibe altyazı eklediler. Üç çocuk babası’nın pazar günü internette alay konusu olan ifadesine rağmen, J.Lo bunun randevu gecesinden fışkırmasını engellemedi. “Aşkımla her zaman en güzel zaman kocam” diye yazdı. bir video 6 Şubat’ta Instagram aracılığıyla.

Grammy’nin “sıkılmış” görünüşü bir yana, Ben kesinlikle yakında çıkacak olan filminin tanıtımını yapmakla meşgul olacak, HAVA. Ben, filmde sadece Nike’ın kurucu ortağı olarak rol almıyor. Phil Şövalyesi, ama aynı zamanda filmin yönetmeni! Biyografide ona katılan diğer birinci sınıf aktörler arasında arkadaşı ve aktörü var. Matt Damon spor pazarlama yöneticisi olarak Sonny Vaccaro, Yoğun Saat‘S Chris Tuckerve EGOT ödüllü Viyola Davis. Spor giyim markası Nike’ın yükselişini yakından inceleyen film, 5 Nisan’da sinemalarda olacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/jennifer-lopez-jokes-ben-affleck-happy-face-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir