Jennifer Lopez, Ben Affleck İçin Yeşil Elbise Giyiyor Tarih: Video – Hollywood Life


Jennifer Lopez, Ben Affleck İçin Yeşil Elbise Giyiyor Tarih: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charbonneau/BEI/REX/Shutterstock

Jennifer Lopez başka bir seksi yeşil elbise içinde öldürdü! 52 yaşındaki süperstar, 17 Nisan Pazar günü Instagram hesabında nişanlısı tarafından çekilen video ve fotoğrafların yer aldığı yeni bir gönderiyle “randevu gecesi” kıyafetini sergiledi. Ben Affleck. Kolsuz vintage Bottega Venata numarası, timsah platformu Gucci sandaletlerini, altın takılarını ve bir Cult Gaia kavramasını ortaya çıkaran ultra yüksek bir yarık içeriyordu.

49 yaşındaki Oscar ödüllü aktör, telefonuna mesaj atarken tamamen samimi bir görünüm elde etmeden önce, bir yatakta poz verirken iki fotoğrafını çektiği için topluluğu çok seviyordu. Ben’i etiketlememiş olsa da, böyle samimi bir an için kameranın arkasında olduğu çok açık (benzer bir şekilde, aktör ayrıca Mart ayında OnTheJLo hayran bülteninde paylaşılan bir köpük banyosu için soyunurken filme aldı) ).

Bronx yerlisi önceki gece toplulukla dalga geçti ve hayranlarından en sevdikleri kıyafet için oy vermelerini istedi – ve tabii ki yeşil seçenek kazandı!

Geçen hafta boyunca, Ben ve J.Lo, muhtemelen birlikte taşınmak için yeni bir malikanenin peşindeydiler. Özellikle yan taraftaki bir eve bakarken görüldüler. Kylie jenner16 Nisan Cumartesi günü başka bir mülkü ziyaret etmenin yanı sıra.

Jennifer Lopez, Ben Affleck İçin Yeşil Elbise Giyiyor Tarih: Video – Hollywood Life
Ben Affleck ve Jennifer Lopez, 16 Nisan’da bir emlakçıyla birlikte başka bir potansiyel evi ziyaret ediyor. (BACKGRID)

Jennifer, yeşilin gölgesine yabancı olmasa da – özellikle o 2000’li yıllarda GRAMMY’ler için orman baskılı Versace elbisesi – Ben’in nişan yüzüğü nedeniyle renk daha da duygusal! Boston doğumlu yıldız, 2002-2004 yılları arasında nişanlı olduğu Jen ile bir yıllık romantik ilişkiden sonra Nisan 2022’de zarif, çok nadir bulunan yeşil bir elmas yüzükle soruyu gündeme getirdi. Yüzüğün değerinde olduğu tahmin ediliyor. 5 milyon doların üzerindedir ve önceki pembe elmas yüzüğüne çok benzeyen çok nadir bir değerli taştır.

“Her zaman yeşilin uğurlu rengim olduğunu söylerim. Belki yeşil bir elbiseyi hatırlarsın,” diye yazdı Jen, OnTheJlo haber bülteninde nişanı onaylarken, Ben’in o banyodayken evlenme teklif ettiğini açıkladı. 2003 Oscar’larında Ben ile birlikte nane yeşili sari esintili elbisesine atıfta bulunarak, “Hayatımda yeşil giydiğimde inanılmaz şeylerin olduğu birçok an olduğunu fark ettim” diye ekledi!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/jennifer-lopez-green-dress-ben-affleck-date-night-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir