Jennifer Lopez 53. Doğum Günü’nde Tanıtılan JLo Body Line için Çıplak Poz Verdi


Jennifer Lopez53 yaşına yeni giren , son projesini başlatırken her şeyi tekrar yasaklıyor.

Sürpriz düğününden yeni çıkmış Ben Affleck, yıldız 24 Temmuz’da doğum gününü kutladı ve FIRM + FLAUNT Targeted Booty Balm ile başlayan JLo Beauty markasından yeni JLo Body serisini piyasaya sürerek bu duruma damgasını vurdu. Seksi kampanya fotoğraflarından birinde Jennifer çıplak poz veriyor.

“Bütün bu özeni ve dikkati yüzümüzdeki cilde veriyoruz ama bazen bedeni ihmal ediyoruz” Instagram okuman. “Vücudun kendine özgü ve benzersiz ihtiyaçlarını karşılaması için bir cilt bakımı rutini oluşturmak benim için önemliydi ve işe ganimetle başladık!”

Kendisiyle ünlü Jennifer devam etti, “Bugün benim doğum günüm ve SİZE özel bir #JLoBody FIRM + FLAUNT Targeted Booty Balm damlası hediye ediyorum. Elinizden gelenin en iyisini yapmak için gerçekten seksi bir bilim için videoyu satın almak üzere JLoBeauty.com’a gidin. varlıklar! #JLoBeauty.”

Yeni ürün 65 dolardan satılıyor. JLoBeauty.com ve ayrıca üzerinde mevcut olacak sephora.com 6 Eylül’de ve Sephora mağazalarında 26 Eylül’de.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339250/jennifer-lopez-poses-naked-as-she-launches-jlo-body-collection-on-53rd-birthday?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir