Jennifer Lopez, 20 Yıllık Dönüşüm Videosuyla Yeni Albümünü Açıkladı


O hâlâ The Block’tan Jenny.

Albümünün 20. yılında Bu Benim… O Zaman, Jennifer Lopez adlı yeni albümünün adını duyurarak hayranlarını şaşırttı. Bu Benim… Şimdi 25 Kasım’da.

Şarkıcı, 2002 albüm kapağından, şimdi kendisinin yeni bir imajına dönüşürken beresini çıkardığı kısa bir klip paylaştı. Videonun sonunda Jennifer’ın şarkı söylediği kısa bir an da yer alıyor.

Bu, J.Lo’nun 2014’ten sonraki yaklaşık on yıldaki ilk albümü. DİĞER ADIYLA ile bu ayın başlarında yaptığı bir röportajda şunları söyledi: rağbet yeni rekorunun “bir kişi ve sanatçı olarak kim olduğumun bir nevi doruk noktası” olduğunu gösteriyor.

“İnsanlar yol boyunca başıma gelenler, birlikte olduğum erkekler hakkında bir şeyler bildiklerini sanıyorlar – ama gerçekten hiçbir fikirleri yok ve çoğu zaman çok yanlış anlıyorlar,” diye açıkladı. “Herkesten bir yanımı saklayan bir yanım var. Ve sonunda hayatımda bu konuda söyleyecek bir şeyim olan bir yerdeymişim gibi hissediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355852/jennifer-lopez-reveals-new-album-on-the-way-with-20-year-transformation-video?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir