Jennifer Lawrence’ın Amazon’da Maxi Elbise Dupe: Shop – Hollywood Life


jlaw
İmaj Kredisi: Felipe Ramales / SplashNews.com

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Jennifer Lawrence Bu hafta New York’ta bir gezintiye çıkarken çift gören insanlar vardı. Yüksek profilli aktris, onunla aynı elbiseyi giyen bir New Yorklu arkadaşına tesadüfen rastladığında gülümsediği görüldü. Her ikisi de nötr bilek uzunluğundaki elbiseleriyle göz kamaştırıcı görünse de, pek çok insan 625 dolarlık elbiseyi karşılayamaz. Neyse ki, The Drop’un benzer bir stili, maliyetinin bir kısmı için satın alınabilir. Amazon.

Krem rengi elbise.

Bu The Drop tarafından maksi elbise O kadar rahat ve basit ki tek ihtiyacınız olan doğru aksesuarlar. Elbiseyi bir şapka, uzun bir kolye ve rahat sandaletler (veya spor ayakkabılar) ile eşleştirmeniz yeterlidir ve günü almaya hazırsınız. Gevşek tasarım, gittiğiniz her yerde sizi rahat ettirmek için tasarlanmıştır. Bu uzun, dökümlü maksi elbiseyle vücudunuza özgürce ve rahat hareket etme yeteneği kazandırın.

Kumaşı da rahat. bu tereyağlı pürüzsüz tencel liyosel karışımı yürürken ellerinizi ve küçük eşyalarınızı güvende tutmak için dikişli yan cepler içerir. Üst kısmı biraz uzunsa endişelenmeyin, daha rahat oturması için kayışları kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bu maksi elbise o kadar rahat ki, içinde bir müşteri vardı. 5 yıldızlı incelemeiddia, “Tatil öncesi bir hevesle bu elbisenin iki rengini aldım. Sadece bir rengi tutmak istedim, ama ikisine de ihtiyacım var! Güzelce seyahat edeceğini düşündüğüm şeyleri eklemek için çantamdan birkaç şey daha çıkardım.”

Bu gevşek oturan maksi elbise beyaz, turuncu, pembe, sarı, mavi ve yeşil gibi birçok renkte mevcuttur. Acele edin ve sezon bitmeden sizinkini alın. Asla bilemezsiniz, aynı şeyi giyen bir ünlüye rastlayabilirsiniz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/jennifer-lawrence-maxi-dress-dupe-amazon-4815183/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir