Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney, Bebeğin Doğumundan Beri İlk Fotoğraflarda – Hollywood Life


Jennifer Lawrence ve kocası Cooke Maroney, Sunset Tower Hotel’de romantik bir akşam yemeğinden çıkarken görüldüklerinde her zamankinden daha rahat görünüyorlardı!

Jennifer Lawrence31 ve kocası Maroney pişir37 yaşındaki, yaklaşık iki ay önce bebeklerinin doğumundan bu yana ilk romantik gecelerini birlikte geçirdiler! bu Açlık Oyunuaktris ve Cooke baktı her zamankinden daha rahat 6 Nisan Çarşamba günü Kaliforniya, Batı Hollywood’daki Sunset Tower Hotel’den kol kola yürürken.

Gibi HolllywoodYaşam Bildirildiğine göre, çok özel çift, kayıtlara göre sevinç demetlerinin cinsiyetini veya adını henüz açıklamadı. tarafından edinilmiş TMZşubatta doğdu. Eylül 2021’de Jennifer temsilcisi, ilk çocuğuna hamile olduğunu doğruladı. Hamileliğin onaylanmasından sonraki gün, Jennifer büyüyen bebek yumruğunu göstermek için New York’a gitti.

Jennifer Lawrence Cooke Maroney
Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney, 4 Kasım 2018’de New York, Madison Square Garden’da bir NHL hokey maçına katılırken birlikte harika vakit geçiriyor gibi görünüyorlardı. (JD IMAGES/ SHUTTERSTOCK)

LA restoranında birlikte geçirdikleri akşam yemeği, halk arasında ilk kez birlikte olmalarına rağmen, Jennifer’ın ilk dışarı çıkışı değildi. 2 Mart’ta, doğumdan sadece bir hafta sonra, Oscar ödüllü aktris Los Angeles’ta bir yürüyüşte fotoğraflandı. Yanında bir bayan arkadaşıyla birlikte bir su şişesi taşıyordu ve saçlarını beyaz bir şapkayla at kuyruğu yaptı.

Jennifer Lawrence Cooke Maroney
Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney, 22 Mayıs 2021’de NYC’de birlikte fotoğraflandı. (Christopher Peterson / SplashNews.com)

Aralık 2021’de Jennifer, özel hayatı ve hamileliği hakkında bir konuşma yaptı. ile röportaj Vanity Fair. İki yıl önce Newport, Rhode Island’da tatlı bir törenle evlendiği sanat tüccarı kocasıyla çok mütevazı hayatını tartışmak için “çok gergin” olduğunu itiraf etti. Jennifer yayına “Sonsuza kadar dünyayla konuşmadım” dedi. “Ve şimdi, hayatıma açıkça korumak istediğim tüm bu yeni aksesuarları eklediğimde geri döneceğim. [her pregnancy]…senin için gerginim. benim için gerginim. Okurlar için gerginim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/jennifer-lawrence-cooke-maroney-first-photos-birth-baby/

Yorum yapın