Jennifer Lawrence, RHOBH’den Erika Jayne’in “Kötü” Olduğunu Söylüyor


Bravo süper hayran Jennifer Lawrence girdi Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları sohbet.

Yaklaşan filmini tanıtmak için 2022 Toronto Uluslararası Film Festivali’ne katılıyor geçitoyuncuya Bravo dizisinin 12. sezonu soruldu ve tipik J-Law tarzında geri durmadı.

“Bu sezonla ilgili en büyük sorunum sıkıcı olması ve bence Erika [Jayne] kötü,” dedi Lawrence Çeşitlilik arasında RHOBH Ayrı yaşadığı kocası, gözden düşmüş avukatıyla ilgili birçok tartışmaya ve davaya konu olan yıldız Tom Girardi.

Lawrence, Jayne’in rol arkadaşlarının devreye girmesi ve Erika’nın televizyonda nasıl karşılaştığını fark etmesine yardımcı olması gerektiğini, ancak bir oyuncu kadrosunun biraz kredi almasına rağmen ekledi. “lisa rinna Lawrence, dizinin 10. sezon bölümüne atıfta bulunarak, “Dorinda şeyini yapmadığını” belirterek, ona göz kulak olmaya çalıştım” dedi. New York’un Gerçek Ev Kadınlarısırasında hiçbiri Dorinda Karışık‘ın rol arkadaşları, yüzüne bulaşmış rujla sarhoş bir şekilde aylak aylak dolaşmasını engelledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345856/jennifer-lawrence-gives-her-take-on-rhobh-season-12-and-evil-erika-jayne?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir