Jennifer Lawrence & Cooke Maroney Taco Truck Tarafından Durduruldu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jennifer Lawrence & Cooke Maroney Taco Truck Tarafından Durduruldu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Javiles / Terma / BACKGRID

Jennifer Lawrence ve onun kocası Maroney pişir 4 Temmuz kutlamalarını bir taco kamyonuna hızlı bir yolculukla başlattı. 31 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, ilk çocuklarını birlikte karşıladıktan dört ay sonra Los Angeles’ta kocasıyla öğle yemeği yerken görüntülendi. Şık bir kısa bluz ve bol kot pantolon giyen Jennifer, beyaz bir tişört ve khakis ile Cooke takımını takip ederken sıradan ama inanılmaz görünüyordu.

Jennifer Lawrence
Cooke Maroney ve Jennifer Lawrence, 3 Temmuz 2022’de bir taco kamyonuna çarptı. (Javiles/Terma / BACKGRID)

Sade takımı tasarımcı güneş gözlükleri ve yeni sandaletler ile eşleştiren Yukarı Bakma yıldız yaza hazır görünüyordu. Kendine özgü kumlu sarı buklelerini uzun ve gevşek tuttu ve bir kısmı yanlardaydı. Bir elinde telefonu ve su şişesiyle Jennifer açık havada öğle yemeğinin tadını çıkarmaya hazır görünüyordu.

2018’de tanışıp çıktıktan sonra, Jennifer ve Cooke 2019’da nişanlandılar ve Ekim ayında Rhode Island’da bir grup ünlü arkadaşla özel bir törenle evlendiler. Mutlu çift, bebekleri sadece dört ay önce dünyaya geldiğinde ebeveyn oldular, ancak adı ve cinsiyeti henüz açıklanmadı. Ellen DeGeneres sırrın kaymasına izin vermiş olabilir!

Bu arada, Jennifer evliliği ve hamileliği konusunda oldukça sakindi, son zamanlarda her ikisi hakkında da biraz açıldı. Vanity Fair röportaj yapmak. “Sonsuza kadar dünyayla konuşmadım” diye açıkladı. “Ve şimdi, hayatıma açıkça korumak istediğim tüm bu yeni aksesuarları eklediğimde geri döneceğim. [her pregnancy]…senin için gerginim. benim için gerginim. Okurlar için gerginim.”

Jennifer, bebeğini neden spot ışıklarından uzak tutmaya çalıştığını söylemeye devam etti. “Bir akşam yemeğinde olsaydım ve biri ‘Aman Tanrım, bebek bekliyorsun’ deseydi, ‘Tanrım, bunun hakkında konuşamam. Benden uzak dur, seni psikopat!’ ” o açıkladı. “Ama vücudumdaki her içgüdü, hayatlarının geri kalanında elimden geldiğince mahremiyetlerini korumak istiyor. Kimsenin varlığına hoş karşılandığını hissetmesini istemiyorum. Ve bunun, onları işimin bu kısmına dahil etmemekle başladığını hissediyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/04/jennifer-lawrence-cooke-maroney-taco-truck-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir