Jennifer Lawrence, Cannes Film Festivali’nin Halısında Parmak Arası Terliği Salladı – Hollywood Life


Jennifer Lawrence


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock

Jennifer Lawrence32, Pazar günü Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısında hem göz alıcı hem de rahattı. Aktris, galasına katıldığında çarpıcı kırmızı kolsuz Christian Dior elbisesinin altında düz siyah parmak arası terliklerle sallandı. Anatomie D’une Oluğu (Bir Düşüşün Anatomisi) Palais des Festivals’de. Ayrıca uzun sarı saçlarını toplamıştı ve bir noktada merdivenlerden inmesine yardım edildiğinde bir kolye takmıştı.

Jennifer Lawrence
Jennifer Cannes Film Festivali’nde. (Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock)

Güzel, ayrıca en iyi özelliklerini ortaya çıkarmaya yardımcı olan ve soluk kırmızı bir ruj içeren gurur verici bir makyaj sergiledi. Etkinlikte kameralar önünde omuz üstü poz da dahil olmak üzere çeşitli pozlar verirken ayak tırnaklarını kırmızıya boyattı. Elbisesinin kollarının üzerine dökülen uyumlu bir şalı da vardı ve daha da zarif bir görünüm veriyordu.

Jennifer Lawrence
Kırmızılar içinde muhteşem görünüyordu. (Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock)

Jennifer’a galada yönetmen de dahil olmak üzere birçok kişi katıldı. Sahra Mani ve yapımcı Justine Ciarrocchi. Eğlenmek için eldekilerden sadece üçü vardı. Anatomie D’une Oluğu (Bir Düşüşün Anatomisi), kocasının öldürülmesinden şüphelenilen bir kadının ve kör oğullarının tek tanık olmasının hikayesini anlatan bir Fransız gerilim filmi.

Jennifer, Cannes’a katılmadan ve en son destansı topluluğuyla kalıcı bir izlenim bırakmadan önce, bir yaşındaki oğluyla New York’ta bir geziye çıktığı için manşetlere girdi. Cykocasıyla paylaştığı Cooke Maroney. İnce beyaz düğmeli bir ince ceket, mavi şort, mavi ve kırmızı çoraplar ve mavi ve beyaz spor ayakkabılar altına beyaz bir üst giymişti. Ayrıca saçlarını toplamıştı ve Cy’nin bebek arabasını iterken görünümünü gri bir beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü ile tamamlamıştı.

Yetenekli yıldız, bir anne olarak yeni hayatı hakkında oldukça özel davransa da, kendini ona açtı. rağbet Ekim 2022’de. “Doğum yaptıktan sonraki sabah, tüm hayatım yeniden başlamış gibi hissettim” dedi. “Beğenmek, Şimdi hayatımın ilk günü. Sadece baktım. Ben sadece çok aşıktım. Ayrıca her yerdeki tüm bebeklere aşık oldum. Yeni doğanlar sadece Bu yüzden inanılmaz. Onlar bu pembe, şiş, kırılgan küçük hayatta kalanlar. Şimdi tüm bebekleri seviyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/jennifer-lawrence-flip-flops-cannes-film-festival-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir