Jennifer Hudson, Flört Söylentileri Ortasında Ortak Doğum Gününü Kutluyor – Hollywood Life


Jennifer Hudson


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Jennifer Hudson41, söylentiye göre yeni erkek arkadaşına tatlı bir mesaj gönderdi Yaygın 13 Mart’ta 51. doğum gününde. EGOT kazananı instagram kendisinin ve Common’un bir fotoğrafını paylaşmak için ve başlıkta rapçiye tatlı bir övgü yazdı. “Jhud Ekibi lütfen en parlak ışıklardan birine, bir Chicago ve hip hop efsanesine, biricik @common’a bugün çok mutlu bir doğum günü dilememe yardım edin!” Jennifer yazdı. Common, Jennifer’a övgülerini Instagram Hikayelerinde yeniden yayınlayarak yanıt verdi ve nazik mesajı için ona teşekkür etti.

Jennifer’ın Common’a doğum günü hediyesi, çıktıkları iddia edilen söylentileri daha da alevlendirdi. Oldu Radar Çevrimiçi çıktıklarını ilk kez Ağustos 2022’de bildiren, Common’un kolunu uzatırken görüldüğü ay Jennifer’ın etrafında Chicago’daki gençler için bir okula dönüş etkinliğinde. Ertesi ay, Philadelphia’da bir şeyler atıştırırken resmedildiler. Ardından ikili, Kasım ayında aşk dedikodularını daha da alevlendirdi. Jennifer Hudson Gösterisi sunucu, şovunu kaydettikten sonra Common’ın arabasına atlarken görüldü. Jennifer, Common setinden uzaklaşırken, müzisyenin Range Rover’ı aracılığıyla paparazzilere bakarken görüldü.

Jennifer Hudson
Jennifer Hudson ve Common (Fotoğraf: Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Jennifer, Common ile çıktığını doğrulamadı. Ama onunla ilgili aşk dedikodularını açtı. Nefes almak ile bir röportajda kostar ET Eylül 2022’de. amerikan idolü şap dedi. “Birlikte bir film çektik ve kocamı oynadı. O anların arasında yemek yemeliyiz.

Ortak önceden tarihli Tiffany Haddiş, 43, 2020’nin ortasından 2021’in sonlarına kadar. Eski çift, COVID-19 salgınının ilk aşamalarında çıkmaya başladı ve o sırada Tiffany, Common ile olan aşkını “şimdiye kadar içinde bulunduğum en iyi ilişki” olarak tanımladı. bu Kızlar Gezisi aktris, bir röportajda kendisinin ve Common’un “ilişkiyi beslemediğini” söyleyerek yıldızların Kasım 2021’de ayrıldığını doğruladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/jennifer-hudson-common-brightest-light-birthday-tribute/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir