Jennifer Gray ‘Kirli Dans’ Yaptıktan 35 Yıl Sonra Burun Estetiğine Pişman Oldu – Hollywood Life


jennifer gri


Galeriyi görüntüle

jennifer gri yeni anılarının yayınlanmasıyla kariyerini ve hayatını değiştiren bir karara bakıyor, Köşeden Çıkmak, yeni bir röportajda. 62 yaşındaki oyuncu, çığır açan Bebek rolünde oynadıktan sonra iki burun estetiği yaptırdığına pişman olduğunu itiraf etti. Patrick Swayze 1987 filminde Kirli Dans ve bazılarına göre onu “tanınmaz” hale getirdiğini açıkladı. Michael Douglas. İkinci rinoplastisinden kısa bir süre sonra bir galaya katıldığını hatırladı ve oyuncunun arkasını döndüğünde kim olduğunu bilmediğini söyledi.

“İlk kez toplum içine çıktım. Ve bir günden diğerine tamamen görünmez olma fikri gerçek oldu” dedi. İNSANLAR. “Dünyanın gözünde artık ben değildim. Garip olan şey, hayatım boyunca direndiğim şeydi ve anneme her zaman burnumu yapmam gerektiğini söylediği için çok üzüldüğüm şeydi. Gerçekten kapitülasyon olduğunu düşündüm. Bunun gerçekten düşman kampına teslim olmak anlamına geldiğini düşündüm. Sadece ‘Yeterince iyiyim’ diye düşündüm. Bunu yapmak zorunda olmamalıyım.’ Gerçekten hissettiğim buydu. ‘Ben yeterince güzelim.’

jennifer gri
Jennifer Gray önceki bir etkinlikte. (Matt Baron/Shutterstock)

Jennifer ayrıca annesinin, Jo WilderAynı zamanda oyuncu olan , oyunculuk endüstrisinde başarılı olmak için burun estetiği olmasını öneren ilk kişi oldu. “Beni seviyor, beni seviyordu, her zaman sevmişti ve pragmatikti çünkü ‘Bil bakalım ne oldu? Seni rol yapmak çok zor. Onlar için kolaylaştırın.’ Sonra yaptım ve haklıydı” dedi. “’Sen güzel değilsin’ gibi değildi. Sanki, ‘Tahmin et ne oldu? Oyuncu olmak istemiyorsan, tamam. Ama aktör olmak istiyorsan…”

“Ama ben çocukken tamamen rinoplasti karşıtıydım” diye devam etti. “Yani benim dinim gibiydi. Ebeveynlerimin bunu yapmasını sevdim. [Underwent rhinoplasty] 50’lerde olduğunu anlıyorum. Asimile ettiklerini anlıyorum. Adını değiştirmen gerektiğini ve bazı şeyler yapman gerektiğini anladım ve bu sadece normalleşti, değil mi? Eşcinsel olamazsın. Yahudi olamazsın. Biliyorsun, Yahudi görünemezsin. Grubun düşündüğü her şeye uymaya çalışıyorsun.”

jennifer gri
Jennifer Gray, ‘Dirty Dancing’ filminde burnunu yaptırmadan önce. (Snap/Deklanşör)

Jennifer, anılarında burun estetiğine ve ona nasıl hissettirdiğine de değiniyor. “Bir gecede kimliğimi ve kariyerimi kaybediyorum” diye yazdı. “Neyi yanlış yaptığımı, neden krallıktan sürgün edildiğimi bulmak için çok fazla enerji harcadım. Bu bir yalan. Kendimi sürgün ettim.”

Jennifer, plastik cerrahi hakkında yazmaya ek olarak, kariyeri ve özel hayatı boyunca aktörlerle flört etme dahil olmak üzere diğer unutulmaz anları da yazıyor. Matthew Broderick ve Johnny Depp.

Köşeden Çıkmak 3 Mayıs’ta çıkıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/jennifer-grey-regrets-nose-job-dirty-dancing-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir