Jennifer Gray Burun İşleri Hakkında Gerçekten Nasıl Hissediyor?


Anne her zaman en iyisini bilemez.

jennifer gri 1980’lerde tanınan yıldızlardan biriydi, ancak iki burun ameliyatından sonra çoğu kişi için neredeyse tanımlanamaz hale geldi. Anılarını tanıtırken, Köşeden Çıkmak, 62 yaşındaki oyuncu, bıçak altına yatmanın başlangıçta annesi aktris olduğunu ortaya çıkardı. Jo Wilder‘Yan a.

“Anneme her zaman burnumu yapmam gerektiğini söylediği için çok üzüldüm” dedi. İnsanlar 18 Nisan’da yayınlanan bir röportajda. “Gerçekten teslim olmak olduğunu düşündüm, bunun gerçekten düşman kampına teslim olmak anlamına geldiğini düşündüm. Sadece ‘Yeterince iyiyim. Bunu yapmamalıydım’ diye düşündüm. Gerçekten hissettiğim buydu. ‘Yeterince güzelim.'”

Oyuncu, bu öneriyi çok küçük yaşlardan beri duyduğunu itiraf etti ve annesinin “pragmatik” olmaya ve filmlerde oynamasını kolaylaştırmaya çalıştığını açıkladı.

“‘Sen güzel değilsin’ gibi değildi,” diye hatırladı. “Sanki, ‘Bil bakalım ne oldu? Oyuncu olmak istemiyorsan, tamam. Ama aktör olmak istiyorsan…'”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327729/how-jennifer-grey-really-feels-about-her-nose-jobs-over-30-years-later?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir