Jennifer Garner’ın Ben Affleck ve Jennifer Lopez’in Evliliğine Tepkisi – Hollywood Life


Jennifer Garner'ın Ben Affleck ve Jennifer Lopez'in Evliliğine Tepkisi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Christopher Polk/İnsanlar/Shutterstock

O zamandan beri bir haftadan az oldu Jennifer Lopez ve Ben Affleck düğümü Las Vegas’ta bağladılar ve Bennifer hayranları hala 52 yaşındaki J.Lo ve 49 yaşındaki Ben’in evli olduğu gerçeğine alışıyorlar. İçin Jennifer Garner, tepkisi saf bir sevinçti. Bir kaynak, 50 yaşındaki Jen’in “Ben ve J.Lo’yu Vegas düğünlerinden sonra tebrik ettiğini ve onlara güzel bir buket çiçek gönderdiğini” söylüyor. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. Bu jest J.Lo’nun “gerçekten duygulanmış” hissetmesine neden oldu.

“[J.Lo] Jen ve Ben’in hala bu kadar yakın olmasının harika olduğunu düşünüyor,” diyor içeriden biri HollywoodYaşam. Ben ve Jen 2015’te ayrıldığından beri, üç çocuklarını büyütürken platonik bir ilişki sürdürmek için çok çalıştılar. Menekşe16, Seraphina13 ve 10 yaşındaki Samuel. İçeriden biri, “Jen, J.Lo’yu evlendikten sonra resmi olarak ailelerine kabul etti” diye ekliyor. takma ad aktris J.Lo’nun “Ben üzerinde çok büyük bir etkisi olduğunu ve Jen’in tek istediği, onun sağlıklı, mutlu ve ayık olmasıydı, böylece çocukları için orada olabildi” diye düşünüyor.

Jennifer Garner'ın Ben Affleck ve Jennifer Lopez'in Evliliğine Tepkisi – Hollywood Life
Jennifer Garner 2020’de (Christopher Polk/People/Shutterstock)

Kaynak, “Artık tüm bu şeyler ve Jen, ikisinin birlikte olması gerektiğine gerçekten inanıyor” diyor. “Jen, J.Lo’ya bir kadın ve bir anne olarak saygı duyuyor. J.Lo’nun kendi çocuklarına baktığı gibi çocuklarına da nasıl baktığını takdir ediyor.”

Aktrise yakın bir kaynak, “Jen, Ben adına mutlu” diyor. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Çok mutlu olduğu açık ve onlar için tek istediği bu. Bu ilişki onun için çok dengeleyici oldu ve bu Jen’in omuzlarından büyük bir yük çünkü artık Ben için endişelenmesine gerek yok. O yolda ve kendine bakıyor. Büyük aile değerleri ile tamamen olumlu bir etkiye sahip bir ortak seçmesi onu rahatlatıyor. Jen çok kibar ve ona iyi dileklerini iletmek için hızlı davrandı, onlar adına gerçekten çok mutlu.”

Jennifer Garner'ın Ben Affleck ve Jennifer Lopez'in Evliliğine Tepkisi – Hollywood Life
Ben ve J.Lo, 2021’de (David Fisher/Shutterstock)

J.Lo ve Ben, 16 Temmuz’da Vegas’taki tarihi A Little White Wedding Chapel’de evlendiler. Lopez daha sonra haber bülteninde düğün hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı, JLo’da. “Hayal edebileceğiniz en iyi tanıklarla, eski bir filmden bir elbise ve Ben’in dolabından bir ceketle, küçük şapelde kendi yeminimizi okuduk ve hayatımızın geri kalanında giyeceğimiz yüzükleri birbirimize verdik… hayal edebileceğimiz en iyi düğündü.”

Ancak, Ben ve Jen’in Georgia, Riceboro’daki malikanesinde daha ayrıntılı bir düğün yapacaklarına dair haberler var. Vegas töreni özel ve kişisel olmasına rağmen, bildirilen bu ikinci düğün, davetli listesinde bazı ünlü arkadaşları da içerecek.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/jennifer-garner-ben-affleck-jennifer-lopez-marriage-reaction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir