Jennifer Garner’ın Ben Affleck ve J.Lo’nun Nişanına Tepkisi – Hollywood Life


Ben Affleck ve Jennifer Lopez’in nişanlandığının haberini takiben, bir kaynak HL’ye Ben’in eski sevgilisi Jennifer Garner’ın durum hakkında nasıl hissettiğini ÖZEL olarak açıklıyor.

Ben Affleck ve Jennifer Lopez geçen Cuma nişan haberlerini paylaştılar ve Ben’in eski karısı Jennifer Garner fikre “tamamen elverişli”! “Tamamen olumlu davrandı ile ve hatta onları tebrik etti,” dedi. HollywoodYaşam. “Jennifer ve Ben çok uzun zamandır ayrılar ve bu konuda üzülmesi için hiçbir neden yok. Ayıksa ve iyi yapıyorsa mutludur, her ikisi de kendisidir ve her ikisi de son derece önemlidir. ile JLo.”

Kaynak, “İki kadın hem anne hem de birey olarak birbirine saygı duyuyor. Konuşma şartlarındalar ve çok sayıda görüşme yaptılar. gideceklerini biliyorlar ile bu evlilik yoluyla ömür boyu birbirinizin ailelerinin bir parçası olun.”

Jennifer Garner, Ben Affleck
Jennifer Garner ve Ben Affleck (Charles Krupa/AP/Shutterstock).

Ayrıca, içeriden öğrendiğimiz kişi, hem Ben hem de Jen’in “artık aile gibi olduklarından” çocuklarını düğünlere dahil etmek istediklerini kaydetti. Ayrıca, üç yetişkin arasındaki ilişki hakkında yukarıda belirtilen bilgileri göz önünde bulundurarak, Jen Garner’ın düğüne gelmesini istiyorlar.

Kaynak, “Ben’in ailesinin bir parçası ve davet edilmemesi için hiçbir neden yok” dedi. “Gidip gitmeyeceği ona kalmış. J.Lo ile oldukça yakınlaştı ve ikisi kesinlikle konuşuyor. Bunun çocukları için önemli olduğunu biliyorlar.”

Ben Affleck, Jennifer Lopez
Ben Affleck ve Jennifer Lopez ‘Marry Me’ galasında (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock).


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/12/jennifer-garner-reaction-ben-affleck-jennifer-lopez-engagement/

Yorum yapın